o 21 Fatsa Hava Durumu
Vefaat İlanları

19.10.2018 CUMA

 

EVKAF MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUZAFFER AKÇAY’IN OĞLU, OSMAN, HASAN VE TOLGA AKÇAY’IN KARDEŞİ, KEMAL AKÇAY VE MEHMET ŞADİ’NİN YİĞENİ HÜSEYİN AKÇAY VEFAT ETMİTŞİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, EŞREF, EMİN VE ÇİGDEM ÖZSOY’UN BABASI, MURAT SÖNMEZ’İN KAYINPEDERİ,   YEKTA ÖZSOY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP BUHARI KÖYÜ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.

 

YAPRAKLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İSMAİL OĞLU, SEBAHATTİN, NECMETTİN VE İSMAİL ERGEN’İN KARDEŞİ, ZEKAİ GÜLERYÜZ VE ŞENOL DUYSU’NUN ENİŞTESİ, MUHAMMET ERGEN’İN BABASI, MUSTAFA İLİŞİK’İN KAYINBİRADERİ KADİR ERGEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP YAPRAKLI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BÜYÜKKOÇ HACULLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM YAŞAR DURSUN’UN EŞİ, SADETTİN VE SELAHATTİN DURSUN’UN ANNESİ, AYŞE DURSUN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP BÜYÜKKOÇ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

18.10.2018 PERŞEMBE

 

ILICA SARMAŞIK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM KARA SALİH’İN MUSTAFA YILDIZ’IN EŞİ, MEHMET, ŞÜKRÜ, İSMAİL VE HABİL YILDIZ’IN ANNESİ, HACI ÇAKIR EMİNE YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ILICA SARMAŞIK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

17.10.2018 ÇARŞAMBA

 

EVKAF MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET İNANMAZ’IN OĞLU, PTT MEMURU MAZHAR VE FAHRETTİN İNANMAZ’IN ABİSİ, MERHUM ŞÜKRÜ, BAHRİ, ŞENEL, ŞENOL, EROL İNANMAZ VE FATMA ASAN’IN BABASI, ŞÖFOR OSMAN İNANMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YEŞİLTEPE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MERHUM İBRAHİM KARACA’NIN EŞİ, TURGAY KARACA’NIN ANNESİ, MEHMET KARACA’NIN YENGESİ, MUHTAR ZİYA ÇETİN’İN ABLASI, HACI MEVLÜDE KARACA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA EWRENYURT KULİCE MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KORGAN ESNAFLARINDAN MİNDİLOĞULLARINDAN, ŞABAN MENDİL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KORGAN İLÇESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

16.10.2018 SALI

 

ÇAMAŞ İLÇESİ AKKÖY ÇAYIR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN RAMADAN KARATAŞ’IN EŞİ, AKKÖY MAHALLESİ MUHTARI AHMET KARATAŞ’IN ANNESİ, AKGÜL KARATAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP AKKÖY ÇAYIR MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

15.10.2018 PAZARTESİ

 

ŞEREFİYE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM KEMAL GÜL’ÜN EŞİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN AYHAN GÜL’ÜN ANNESİ, MUSTAFA YALÇIN’IN KAYINVALİDESİ MERHUM KEMAL VE RECEP AÇIKEL’İN KIZKARDEŞİ, İSMAİL GÜL’ÜN BABAANNESİ, SERHAT BAŞ’IN ANNANNESİ HAVA GÜL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA MEŞEBÜKÜ MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

DÜĞÜNLÜK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA GÜLEŞ’İN OĞLU, MUSTAFA, AHMET VE MEHMET GÜLEŞ’İN BABASI, ABDULLAH GÜLEŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DÜĞÜNLÜK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KURTULUŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM NURETTİN YÜKSEL’İN EŞİ, HAKAN YÜKSEL’İN ANNESİ, BAHRİYE YÜKSEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KABAKDAĞI MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

GAYİKÇELİ FATİH MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN EMRHUM DURSUN ÇAYLI’NIN EŞİ, ÇAVUŞ RASİM ÇAYLI’NIN ANNESİ, KERİME ÇAYLI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP GEYİKÇELİ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

11.10.2018 PERŞEMBE

 

FATSA EŞRAFLARINDAN MERHUM AHMET SIRIMSI’NIN EŞİ, HASAN SIRIMSI, NURDAN ÖZEN, HATİCE KİBAR VE VİLDAN ABANOZ’UN ANNESİ, YUSUF KİBAR VE MAHMUT ÖZEN’İN KAYINVALİDESİ, HACI AYŞE SIRIMSI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

TEPECİK MAHALLESİ SAKİNLEİRNDEN MEHMET VE ESME ÖZYÜREK’İN KIZI KÜÇÜK SANAYİ ESNAFLARINDAN TEMEL, ALİ VE YELİZ ÖZYÜREK’İN ABLASI, MUSTAFA ÖZTÜRK’ÜN EŞİ, KADER ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP TEPECİK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KILIÇLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HOSAFLIOĞULLARINDAN HAKKI AKTAŞ’IN EŞİ, CENGİZ HAYTA VE YÜKSEL ATASOY’UN KAYINVALİDESİ, İSMAİL, NEDİM VE ERHAN AKTAŞ’IN YENGESİ, ASİYE AKTAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILIÇLI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

10.10.2018 ÇARŞAMBA

 

M. K. PAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MEMİŞ VE FATMA GENÇ’İN KIZI, ÇİĞDEM, SELÇUK VE SELAMİ GENÇ’İN KARDEŞİ, AYŞE GENÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA DÜĞÜNLÜK MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

GEYİKÇELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEVLÜT ÇAVLI’NIN OĞLU, ENES ÇAVLI’NIN BABASI, MUSA VE ZÜBEYİR ÇAVLI’NIN ABİSİ, GEYİKÇELİ FATİH MAHALLESİ ESKİ MUHTARI FAZLI ÇAVLI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GEYİKÇELİ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İSLAMDAĞ FATİH MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM BAKİ GÖRDÜ’NÜN OĞLU, MERHUM TEMEL GÖRDÜ’NÜN BABASI, İBRAHİM GÖRDÜ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP İSLAMDAĞ FATİH MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM TARAKÇIOĞLU MASHAR ÖNAL’IN EŞİ, ERSİN, GÜLSÜM, MEHMET ALİ, ŞÜKRÜ, HASAN, HÜSEYİN, İSMAİL VE HALİL ÖNAL’IN ANNESİ, CEVAHİR ÖNAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP BUHARA MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

09.10.2018 SALI

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM FAİK YAVAŞOĞLU’NUN OĞLU, BÜLENT VE TAŞKIN YAVAŞOĞLU’NUN BABASI, TEMEL YAVAŞOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ILICA SARMAŞIK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSAPAŞAOĞLU İSMAİL YILDIZ’IN OĞLU, CEZMİ, AYDIN, İSMAİL, AYHAN VE GÖNÜL YILDIZ’IN BABASI, CAFER YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ILICA SARMAŞIK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

08.10.2018 PAZARTESİ

 

ÜNYE İLÇESİ SARIHALİL MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SARIOĞLU MERHUM HACI MUSTAFA’NIN KIZI, MERHUM MUSTAFA YALIN’IN EŞİ, AHMET YALIN’IN ANNESİ,  ARABACI ALİ KUL’UN HALASI, PEMBE YALIN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÜNYE SARIHALİL MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

05.10.2018 CUMA

 

KAYAKÖY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HALİS AKYAZI’NIN EŞİ, ALİ VE İSMET AKYAZI’NIN ANNESİ, HACI MAKBULE AKYAZI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

SAKARYA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AYDIN AKSU’NUN EŞİ, HAKAN AKSU’NUN ANNESİ, BALIKÇI AHMET AYGÜN’ÜN KAYINVALİDESİ HATİCE AKSU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YASSITAŞ SERBEST MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN EMRHUM HACI MEHMET ATEŞ’İN OĞLU, ŞEVKET ATEŞ’İN KARDEŞİ, TAHSİN BOSTANCI VE İRFAN ALEMDAROĞLU’NUN KAYINBİRADERİ, RAMADAN ATEŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP YASSITAŞ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YUKARI TEPE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM SADETTİN MOLLAOĞLU’NUN OĞLU, HÜSEYİN, YAŞAR VE MEVLÜT MOLLAOĞLU’NUN KARDEŞİ, SANAYİ ESNAFLARINDAN BAHİTTİN VE HAYRİ KOCAGÖZ’ÜN ENİŞTESİ, BAYRAM MOLLAOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YUKARI TEPE MOLLAOĞLU MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

04.10.2018 PERŞEMBE

 

ÇAMAŞ İLÇESİ BUDAK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET OĞLU, RAMADAN TAVŞAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DE ÇAMAŞ İLÇESİ BUDAK MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

AYAZLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HAKKI YAKARIŞ’IN ANNESİ, DEMİRCİ MUSTAFA VE YUSUF YAKARIŞ’IN BABAANNESİ, MURAT VE AHMET BAŞKA’NIN ANNEANESİ, HACI AYŞE YAKARIŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KUMRU FİZME MAHALELSİ CÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

03.10.2018 ÇARŞAMBA

 

ÇAMAŞ SARIYAKUP MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET CEMAL TOPUZ’UN EŞİ, TURGUT, TURAN, İRFAN, İHSAN VE MUSTASFA TOPUZ’UN ANNESİ, HAYRİYE TOPUZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAMAŞ MERKEZ YENİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BUHARI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AŞIKOĞULLARINDAN MERHUM TOPÇU İBRAHİM ÇİMEN’İN EŞİ, HAYRİYE ÇİMEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BUHARI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

02.10.2018 SALI

 

ASLANCAMİİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ALİŞAN OĞLU, HÜDAVER ASLAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ASLANCAMİİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

01.10.2018 PAZARTESİ

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM SÜLEYMAN ÖZCAN’IN KIZI, CECELOĞLU BEŞİR FUAT GÜREL’İN EŞİ, DR. SADETTİN, AYZA VE MERHUM SEBAHATTİN GÜREL’İN ANNESİ, FAZLI VE SULHİ ŞAHİN’İN TEYZESİ, HALİME GÜREL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

GÜLYALI SAYACA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSA DEVLET HASTANESİ PERSONELİ HAYATİ VAYNİ’NİN ANNESİ, BELEDİYEMİZ PERSONELİ KANİYE VAYNİ’NİN KAYINVALİDESİ HAKİME VAYNİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEKAİP GÜLYALI SAYACA MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇAMAŞ SARIYAKUP MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MUSTAFA TOPUZ’UN OĞLU, TURGUT, TURAN, İRFAN VE İHSAN TOPUZ’UN YEĞENİ, İLKER TOPUZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAMAŞ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

28.09.2018 CUMA

 

M. K. PAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM OSMAN SAYGILI’NIN OĞLU, CİHAN SAYGILI VE İSVİÇRE BÜYÜK ELÇİSİ İLHAN SAYGILI’NIN BABASI, MERKEZ ORTAOKULU EMEKLİ MÜDÜRÜ HASAN TAHSİN SAYGILI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KABAKDAĞI MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BOLAMAN KORUCUK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HACI SÜLEYMAN SERDAR’IN OĞLU, POLİS MEMURU NURULLAH SERDAR VE HASTANE PERSONELİ BEYTULLAH SERDAR’IN BABASI, OSMAN SERDAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP BOLAMAN KORUCUK MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BOLAMAN BOZDOĞAN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MÜKERREM ÇOBAN’IN EŞİ, MERHUM NİHAT ÇOBAN, MEHMET, MUSTAFA VE AHMET ÇOBAN’IN ANNESİ, HATİCE ÇOBAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP BOLAMAN MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BOZDOĞAN MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

M. K.PAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN DENİZ TUTUCU’NUN BABASI, NECATİ TUTUCU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KORGAN İLÇESİ KOÇCUVAZ MAHALLESİ AŞAĞI MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

27.09.2018 PERŞEMBE

 

DOLUNAY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM FİKRİ ŞAHİN’İN OĞLU, FETHİ ŞAHİN’İN ABİSİ, NECMETTİN, SEBAHATTİN, FİKRİ, HAKAN VE RAMAZAN ŞAHİN’İN BABASI, NECİP ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BUHARI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN EMİRALİOĞULLARINDAN MERHUM FEHMİ DEMİR’İN OĞLU, ENGİN VE TUNCAY DEMİR’İN BABASI, YAŞAR DEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BUHARI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

SÖKEN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN BİLALOĞULLARINDAN, MURAT ÖZKAN’IN BABASI, MEHMET OĞLU HÜSEYİN ÖZKAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DEMİRCİ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

26.09.2018 ÇARŞAMBA

 

ÇAMAŞ EDİRLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MISTAN OĞULLARINDAN MERHUM MEHMET KILIÇ’IN OĞLU, ZEKAİ KILIÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DE EDİRLİ SÖKEN MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

SAKARYA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HÜSEYİN İNANLI’NIN EŞİ, TERZİ SELAHATTİN İNCİKABI’NIN KAYINVALİDESİ MEHMET İNANLI’NIN ANNESİ, FAHRETTİN VE AHMET GÜZELIŞIK’IN KIZ KARDEŞİ, HACI AYŞE İNANLI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YEŞİLTEPE MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YAPRAKLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MUSTAFA OĞLU, AHMET VE ABDULLAH YEŞİL’İN KARDEŞİ, TURGUT ÖZSOY’UN KAYINBİRADERİ, ERKAN YEŞİL’İN BABASI, RAMADAN YEŞİL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YAPRAKLI MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ERENYURT HASANLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN DURSUN BAYRAKTAR’IN GELİNİ, LOKMAN BAYRAKTAR’IN EŞİ, FATİH, MUSHAMMET VE FURKAN BAYRAKTAR’IN ANNESİ, SEVGİ BAYRAKTAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP HASANLI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

25.09.2018 SALI

 

M.K. PAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM FUAT ÇAVUŞOĞLU’NUN EŞİ, NECLA BERKE, KEVSER GÜNER, HAYRİYE ORBEYİ VE DURSUN AK’IN ANNESİ, AYSEL ÇAVUŞOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KARAHAMZA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ŞEVKİ OĞLU ŞÜKRÜ AL’IN EŞİ, SEZAİ, ŞÜKRÜ VE FEDAİ AL’IN ANNESİ, HURİYE AL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KARAHAMZA BELAN CAMİİ YANINDA NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YUKARI ARDIÇ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN PAŞALIOĞULLARINDAN HACI OSMAN NURİ DİKTAŞ’IN OĞLU, FATSA ESNAFLARINDAN ZEKİ, SEZAİ, ŞEVKET VE OSMAN DİKTAŞ’IN KARDEŞİ, SEDAT VE EMRAH DİKTAŞ’IN AMCASI, ANIL DİKTAŞ’IN BABASI, NECATİ KAÇAK’IN BACANAĞI, NAMIK YILMAZ’IN ENİŞTESİ VEDAT DİKTAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YUKARI ARDIÇ YAZLIK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ILICA UZUNDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN GARİPOĞULLARINDAN AHMET GARİP’İN EŞİ, HİKMET, İSMET VE ZEKİ GARİP’İN ANNESİ, ÇAKIR GARİP VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP UZUNDERE MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLCEKTİR.

 

24.09.2018 PAZARTESİ

 

SAKARYA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ESKİ EŞRAFLARINDAN MERHUM RECEP YANGIN’IN OĞLU, ASLAN AYDINLIK’IN DAMADI, ENDER, İSKENDER VE ÖMER YANGIN’IN BABASI, HAYRETTİN, AYDIN, MERHUM ALİ RIZA VE FAHRİ YANGIN’IN KARDEŞİ, TÜCCAR RAHMİ YANGIN’IN AMCASININ OĞLU, AVNİ YANGIN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA SAZCILAR MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BAĞLARCA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ŞERAFETTİN OĞLU, SELAHATTİN ERGİN’İN ABİSİ, HALİT BEKİROĞLU’NUN KAYINPEDERİ, RAMAZAN KARA’NIN ENİŞTESİ, KÜBRA, BÜŞRA VE İREM ERGİN’İN BABASI, TAKSİCİ DURSUN, MUSTAFA VE AHMET YENER’İN YEĞENİ, SEBAHATTİN ERGİN VEFAT ETMİTŞİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BAĞLARCA MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇATALPINAR İLÇESİ GÖLLER KARŞIYAKA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MEHMET OĞLU ŞÜKRÜ KAZAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÖLLER MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SORNA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ILICA UZUNDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM CEMAL USTANIN OĞLU, KERİM USTANIN KARDEŞİ, YÜKSEL USTA   VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP UZUNDERE MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

21.09.2018 CUMA

 

KORGAN ESNAFLARINDAN MİNDİLOĞLU MUSTAFA MENDİL’İN OĞLU, KORGAN MÜFTÜLÜK PERSONELİ HALİS MENDİL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KORGAN MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

20.09.2018 PERŞEMBE

 

MERHUM FAİK VE EMİNE BAŞBUĞ’UN OĞLU, MERHUM ATIF BAŞBUĞ, NURİYE KOMİTOĞLU VE DAVUT BAŞBUĞ’UN KARDEŞİ, RESUL BAŞBUĞ, SEFA BAŞBUĞ VE DENİZ BAŞBUĞ’UN BABASI MERHUME BEHİYE BAŞBUĞ’UN EŞİ, ADİL BAŞBUĞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAIZNA MÜTEAKİP İSTANBUL ŞİŞLİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA SARIYER DEMİRCİKÖYÜ MEZARLIĞINDAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

18.09.2018 SALI

 

ÜNYE ESENKALE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA OĞLU, ERGİN VE ERDEM ŞİŞMAN’IN ABİSİ, SELAHATTİN ŞİŞMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ESENKALE MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

EVKAF MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSA ESNAFLARINDAN ABDULLAH, ORHAN, OKTAY, TANER, SİNAN, SERKAN, MURAT, FATİH VE UĞUR GÜNGÖR’ÜN BABASI, ONUR GÜNGÖR’ÜN DAYISI, NEVZAT ÇELEBİ’NİN KAYINPEDERİ, TEVRAT GÜNGÖR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YALIKÖY SIRAKOVANCI MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

17.09.2018 PAZARTESİ

 

ORDU KARAOLUK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ABDULLAH KILIÇ’IN OĞLU, HÜSEYİN KILIÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KARAOLUK MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇAMAŞ İLÇESİ BUDAK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET ŞEKER’İN OĞLU, FATSA ESNAFLARINDAN MEHMET VE TURGAY ŞEKER’İN BABASI, MİNİBÜSÇÜ MUSTAFA ŞEKER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 2:00 DE BUDAK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

14.09.2018 CUMA

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM OSMAN BAŞ’IN KIZI, YAŞAR, ALİ VE RECEP BAŞ’IN ABLASI, MERHUM AHMET EROĞLU’NUN EŞİ BİLGEN EROĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÜÇÜK KOÇ MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLCEKTİR.

 

YALIKÖY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KARAMUSTAFA OĞLU, REFİK ŞEN’İN EŞİ, MİNE YALÇINKAYA, EDİP, MESUT VE TUNÇ KARAMUSTAFAOĞLU’NUN ANNESİ NURAN ŞEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜETAKİP YALIKÖY MERKEZ CAMİİDNE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

13.09.2018 PERŞEMBE

KORGAN SARIALİÇ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSA ESNAFLARINDAN HÜSEYİN VE MUSTAFA AKOT’UN AMCASI, İLHAN KARA’NIN KAYINPEDERİ, İBRAHİM AKOT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KORGAN SARIALİÇ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

GEYİKÇELİ YAVUZ SELİM MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KAHVECİOĞULLARINDAN ESKİ MUHTAR İBRAHİM KAHVE’NİN OĞLU, ŞABAN KAHVE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GEYİKÇELİ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇAMAŞ İLÇESİ KEMALPAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA EMİR’İN EŞİ, MUHAMMET VE RESUL EMİR’İN ANNESİ, BAHTİYAR, MEHMET, HİKMET VE MELEK’İN KIZ KARDEŞİ, FİDAN EMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KEMALPAŞA MAHALLESİ ORTA MAHALLE CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

 

CENAZE İLANI 11.09.2018 SALI

 

ILICA AKÇAKESE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ESKİ SANAYİ ESNAFLARINDAN YUSUF OĞLU, FATMA, ÖZGÜR, ÖZLEM VE HAYDAR KALAYCI’NIN BABASI, KARİSÖR USTASI AHMET KALAYCI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AKÇAKESE MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İSLAMDAĞ FATİH MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ALİ KOÇ GÜNAL’IN KIZI, ŞAKİR VE İSMAİL SAYGU’NUN ANNESİ, MUHAMMET GÜNAL’IN ABLASI, DERVİŞ SAYGU’NUN EŞİ, ŞAHSANEM SAYGU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP İSLAMDAĞ FATİH MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

CENAZE İLANI 31.08.2018 CUMA

 

İLÇEMİZ YEŞİLTEPE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET EŞİ, ALİ, NECATİ, HAYATİ VE MERHUM MUSTAFA İNEMEK’İN ANNESİ, BELEDİYE PERSONELİ ADEM İNEMEK, SANAYİ ESNAFLARINDAN ERDEM İNEMEK VE HÜNKAR RESTORAN ÇALIŞANLARINDAN ERKAN İNEMEK’İN BABAANNESİ FATMA İNEMEK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP YEŞİLTEPE MAHALLESİ GÖKÇEBEL CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

CENAZE İLANI 29.08.2018 ÇARŞAMBA

 

FATİH MAHALLESİ TOKİ KONUTLARI SAKİNLERİNDEN FATSA MÜFTÜLÜK PERSONELİ AHMET KARACA’NIN BABASI, FATSA EMEKLİ MÜFTÜSÜ HAFIZ ABDURRAHMAN KARACA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KORGAN İLÇESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YUKARI ARDIÇ KÖYÜ ORTA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN DERVİŞOĞULLARINDAN MERHUM ALİ VERGİLİ’NİN OĞLU, ŞENER, YENER VE MERHUM MEHMET VERGİLİ’NİN BABASI, İSMAİL EFENDİOĞLU’NUN KAYINBABASI, BURHAN VE ORHAN VERGİLİ’NİN DEDESİ, KADİR, ABDURRAHMAN VE KAMİL EFENDİOĞLU’NUN DEDESİ, HÜSEYİN VERGİLİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YUKARI ARDIÇ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFENDİLECEKTİR.

 

 

CENAZE İLANI 28.08.2018 SALI

 

ILICA YEŞİLYURT ABDİOĞLU MAHALLESİNDEN MERHUM HACI AHMET OĞLU, MEDİTECH HASTANESİ PERSONELLERİNDEN ZEKİ YEŞİL, AHMET YEŞİL, MERHUM MEHMET YEŞİL VE ZİYA YEŞİL’İN BABALARI      HACI BASRİ YEŞİL        VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP YEŞİLYURTCAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İSLAMDAĞ MEŞELİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM RAMADAN KIRTEN’İN OĞLU, MÜFTÜLÜK PERSONELİ SADİ KIRTEN’İN BABASI     AHMET KIRTEN       VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP İSLAMDAĞ MEŞELİK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KUMRU KÜÇÜK AKÇAKESE MAHALLESİ ÇAKIROĞULLARINDAN MERHUM ÇAKIROĞLU ASLAN ÖZLEK’İN OĞLU, MERHUM ÇAKIROĞLU ZEKİ ÖZLEK’İN KIZI     HURİYE ÖZLEK        VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KUMRU KÜÇÜK AKÇAKESE MAHALLESİ MERKEZ CAMİSİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İLÇEMİZ BAHÇELER MAHALLESİ HATİPLER SEMTİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET OĞLU NEVZAT ÇALIŞKANCI’NIN BABASI MUSA, FATİH, ZATİ VE NECMETTİN ÇALIŞKANCI’NIN DEDESİ     ALİ ÇALIŞKANCI     VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP BAHÇELER MAHALLESİ HATİPLER CAMİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YAVAŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AHMET OĞLU HÜSEYİN ÖZCAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YAVAŞ KÖY CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.

 

CENAZE İLANI 27.08.2018 PAZARTESİ

 

KÖSEBUCAĞI SOĞUKPINAR MAH. SAKİNLERİNDEN KOCAOĞULLARINDAN MEHMET ALİ KOCANIN EŞİ, YÜKSEL, HÜSEYİN VE FATSA DEVLET HASTANESİ PERSONELİ CEMAL KOCANIN ANNESİ, ELMAS KOCA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KÖSEBUCAĞI HACI BEKTAŞİ VELİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN BEŞİR FUAT GÜREL’İN OĞLU DOKTOR SAADETTİN GÜREL’İN KARDEŞİ, CECELOĞLU SEBAHATTİN GÜREL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KULAK MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN YÜKSELİN OĞLU, NİYAZİ, HABİL VE NECMİ YÜKSELİN ABİSİ, NECİP VE UMUT YÜKSELİN BABASI, İHSAN YÜKSEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KULAK MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

Bugün Vefaat Edenler

Hızlı Linkler
Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Octa Software