o 6 Fatsa Hava Durumu
Vefaat İlanları

14.02.2019 PERŞEMBE

 

TEPEKÖY MASUTLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MAHMUT VE ASİYE TOPCU’NUN OĞLU, AVNİ VE DURSUN TOPCU’NUN KARDEŞİ,KEMAL TOPCU’NUN BABASI CEMAL TOPCU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KOCAELİ ADAPAZARINDA NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI TERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

13.02.2019 ÇARŞAMBA

 

İSLAMDAĞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN  İSLAMDAĞ KUR’AN KURSU DERNEĞİ MÜTEVELLİ HEYETİ VE KURUCU ÜYELERİNDEN HACI CEVAT GÜLMEZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP İSLAMDAĞ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. 

 

ŞENYURT MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM İLYAS ÇELEBİ’İN OĞLU, MELHEM VE İKRAMİ ÇELEBİ’NİN KARDEŞİ, NURETTİN, TURABİ, CEM, İMDAT VE EREN ÇELEBİ’NİN BABASI, DOĞAN ÇELEBİ’NİN KAYINBİRADERİ ALİ ÇELEBİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KİRAZBELİ CEMEVİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

12.02.2019 SALI

 

ÇATALPINAR ELMA KÖYÜ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN YILDIZ’IN OĞLU ALİ YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ELMAKÖY ŞİFASUYU MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

DEMİRCİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MUSTAFA GENCAY’IN OĞLU, YAKUP, RESUL VE YAHYA GENCAY’IN BABASI HASAN GENCAY VE HAMDİ YILMAZ’IN KAYINPEDERİ OSMAN GENCAY VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA DEMİRCİ MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇAMAŞ MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN BÜYÜKŞEHİR MECLİS ÜYESİ İSMET ÇELİK’İN OĞLU MUHAMMET ALİ ÇELİK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAMAŞ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

11.02.2019 PAZARTESİ

 

MUSTAFA KEMAL PAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET YILMAZ’IN OĞLU, ADEM VE AHMET YILMAZ’IN BABASI, İSMAİL OZAN VE ADEM ALTAY’IN KAYINPEDERİ, OSMAN VE ORHAN OZAN, HALİL İBRAHİM YILMAZ VE SAMET ALTAY’IN DEDESİ SİMSAR HALİL İBRAHİM YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZIMA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA SALİHLİ MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

SAKARYA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN REKLAMCI İLYAS GÜZEL’İN BABASI, CİPCİ HÜSEYİN GÜZEL’İN KARDEŞİ, NAZIM GÜZEL’İN ABİSİ İLÇEMİZ ESKİ ESNAFLARINDAN CELAL GÜZEL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP FATSA HZ. HAMZA CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞENYURT KÖYÜ HOZANPAZARINDA Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KÖSEBUCAĞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEVLÜT TEPE’NİN OĞLU, ABDULLAH TEPE HOCA EFENDİNİN YEĞENİ, MİNİBÜSCÜ MEHMET TEPE VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KÖSEBUCAĞI MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

08.02.2019 CUMA

 

YENİKENT MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MAHMUT ORUÇUN EŞİ. CEMALLETTİN, İSMET VE TURAN ORUÇUN ANNESİ HANİFE ORUÇ VEFAAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİBEN YENİKENT MAHALLESİ MERKEZ CAMİDE KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

07.02.2019 PERŞEMBE

 

ÖRENCİK MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERNDEN İBRAHİM ATLI’NIN HANIMI, HAYATİ ATLI’NIN GELİNİ, DAVULCU AYHAN ÖZTÜRK’ÜN KIZI GİZEM ATLI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ÖRENCİK MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM RECEP ERUZUN’UN EŞİ, NECATİ, HAYATİ VE GÖNÜL ERUZUN’UN ANNESİ, MUHARREM, İSMET VE MERHUM MEHMET ERİŞMİŞ’İN ABLASI, CEVAT, FATİH VE DAVUT ERİŞMİŞ’İN HALASI EMİNE ERUZUN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA MEŞEBÜKÜ MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

06.02.2019 ÇARŞAMBA

 

TEPECİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ALİ TEPECİK’İN TORUNU, NEVZAT VE LATİFE TEPECİK’İN KIZI, İLKNUR VE YEŞİM TEPECİK’İN KARDEŞİ, MEHMET VE MUAMMER TEPECİK’İN YEĞENİ YASEMİN TEPECİK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP TEPECİK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

OLUKLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AHMET ÇAVUŞ’UN OĞLU, HAYRETTİN VE CENGİZ ATEŞLİ’NİN KARDEŞİ, BELEDİYE MECLİS ÜYESİ EMRULLAH HEP’İN DAYISI, ABDULLAH, ADEM, İBRAHİM VE HASAN ATAŞ’IN BABASI NECATİ ATAŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP OLUKLU MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ARPALIK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ALİ DIRIK’IN EŞİ ALİ,CEMAL VE İRFAN DIRIK’IN ANNESİ AYDIN VE HAYRİ DIRIK’IN BABAANNESİ ŞEHRİ DIRIK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ARPALIK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BOZDOĞAN GÜVERCİNLİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN EMEKLİ KURAN KURSU ÖĞRETMENİ SÜLEYMAN KÜTÜK’ÜN EŞİ EMEKLİ ALBAY FARUK KÜTÜK, ,ÖĞRETMEN ALİ ,YUSUF, ZİYA , EMEKLİ FİSKOBİRLİK MÜFETTİŞİ İSMAİL KÜTÜK VE ANKARA HAKİMİ HALİL İBRAHİM KÜTÜK’ÜN ANNELERİ MAKSUDE KÜTÜK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP BOLAMAN MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BOLAMAN KAVRAZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET OĞLUAHMET KULAKSIZ’IN EŞİ, OKAN VE CİHAN KULAKSIZ’IN ANNESİ MERYEM KULAKSIZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KAVRAZ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

05.02.2019 SALI

 

SAKARYA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM İSMAİL TERZİ’NİN EŞİ, BİLAL, HÜSEYİN, ABDULLAH VE MERHUM BAHRİ TERZİ’NİN ANNESİ, KASAP ŞÜKRÜ BAYGIN VE SALİH GÜR’ÜN KAYINVALİDESİ, İSMAİL CAN TERZİ, ANILCAN VE GÜRELCAN GÜR’ÜN BABAANNELERİ ŞAKİRE TERZİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AŞAĞITEPE MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇAMAŞ TEPELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MUSTAFA OĞLU KERİM UYGUN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP TEPELİ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KAYAKÖY AKÇAKESE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ARİF HOCANIN YUSUFOĞLU İSMAİL AKBABA’NIN KARDEŞİ, TURGUT, ERDAL VURAL VE İLHAN AKBABA’NIN BABASI İSMET AKBABA VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KAYAKÖY MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİATANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

MUSTAFA KEMAL PAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MURAT ÖĞRENMİŞ VE ŞEHİT ÜMİT KARAMUSTAFA ORTA OKULU ÖĞRETMENİ DERYA ÖĞRENMİŞ GÜLER’İN BABASI, MEHMET VE SALİM ÖĞRENMİŞ’İN ABİSİ, TUNCAY BULDU’NUN DAYISI, AKİF NİKSAR’IN KAYINPEDERİ, KADİR KOCAOĞLU’NUN ENİŞTESİ, TİCARET ODASI ESKİ BAŞKANI SAİM ÖĞRENMİŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AŞAĞI ARDIÇ MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇAMAŞ SÖKEN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET ÖZCAN’IN EŞİ, ÇAMAŞ ESNAFLARINDAN KEMAL ÖZCAN’IN ANNESİ FATMA ÖZCAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 14.00’DE EDİRLİ SÖKEN CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

04.02.2019 PAZARTESİ

 

İNÖNÜ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HALİL ÇAM’IN EŞİ, EMEKLİ ASTSUBAY HÜSEYİN, HIDIR, CUMALİ VE SİNAN ÇAM’IN ANNESİ FATMA ÇAM VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP İNÖNÜ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BOLAMAN GÜVERCİLİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN YUSUF OĞLU DOLMUŞCU YUSUF ÖZDENİZ’İN BABASI HAYRETTİN ÖZDENİZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP BOLAMAN MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KUYLUCA KÖYÜ KARAHASANLI MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BAHÇELER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM İSMAİL OĞLU, YILMAZ, MERHUM KEMAL, MERHUM CEMAL, İSMAİL VE KERİM KAYA’NIN BABASI, AHMET KÖKEN’İN KAYINPEDERİ MUSTAFA KAYA VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP BAHÇELER MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BEYCELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN ATASOY’UN KIZI, MERHUM CEVAT AĞIRMAN’IN EŞİ, KENAN, AYŞE, EMİNE, FATMA VE İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ ALİ ATASOY’UN KARDEŞİ AYSEL AĞIRMAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP TERME GÖLYAZI KORGANLILAR MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

01.02.2019 CUMA

 

SAZCILAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET AKINET’İN OĞLU, OSMAN AKINET’İN ABİSİ, İBRAHİM, İSMAİL VE AHMET SABRİ AKINET’İN BABASI, CEMAL VE SEDAT ÖZMADEN’İN KAYINPEDERİ ZİYA AKINET VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP AYAZLI MAHALLESİ SAZCILAR KÖYÜ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ILICA UZUNDERE ÜZÜMLÜCE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM NURİ YILMAZ’IN EŞİ, CEMİL YILMAZ’IN ANNESİ, MURAT VE MUSTAFA YILMAZ’IN BABAANNESİ GÜLLÜ YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ÜZÜMLÜCE MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTNLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

 

Bugün Vefaat Edenler

Hızlı Linkler
Fatsa Belediyesi © 2019 Tüm hakları saklıdır.