o 10 Fatsa Hava Durumu
Vefaat İlanları

18.12.2018 SALI

 

ASLANCAMİİ SAİTLER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM İSMAİL DİNÇ’İN OĞLU, MEHMET VE AHMET DİNÇ’İN KARDEŞİ, ASLAN DİNÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ASLANCAMİİ SAİTLER MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇATALPINAR İLÇESİ AKKAYA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EMEKLİSİ HÜSEYİN OĞLU, ALİ VE SEDAT ABALI’NIN BABASI, MEHMET AKKAYA’NIN KAYIN PEDERİ, FERHAT ABALI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP AKKAYA MERKEZ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

TAYALI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HALİL ALTUFAN’IN EŞİ, FATMA ALTUFAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP TAYALI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

17.12.2018 PAZARTESİ

 

ÇÖTELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM İSMAİL OĞLU, İBRAHİM ŞEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇÖTELİ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

 HATİPLİ KARŞIYAKA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İYİOĞLULLARINDAN MERHUM BEKİROĞLU ADEM GÜRE’NİN EŞİ, NURİ ETLİ’NİN KARDEŞİ, SELİM, MEHMET VE BEŞİR GÜRE’NİN YENGESİ, AYSEL GÜRE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KARŞIYAKA MAHALLESİ SEKÜ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.   

 

14.12.2018 CUMA

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSA ESKİ ESNAFLARINDAN, MERHUM DURSUN ŞENEL’İN OĞLU, EMİN, NEDİM, YUSUF ZİYA, RECEP, MUHARREM, DURSUN, ZEKİ, HAYDAR VE SÜLEYMAN ŞENEL’İN AMCASI, HÜDAVER GÜRSU’NUN DAYISI, TERZİ ZİYA ŞENEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BÜYÜKKOÇ MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

13.12.2018 PERŞEMBE

 

İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN, MERHUM HASAN KISACIK’IN OĞLU, HASAN KISACIK’IN BABASI, FIRINCI MEHMET KISACIK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZEZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ERENYURT ÇAKMAKLI MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

12.12.2018 ÇARŞAMBA

 

FATSA EŞRAFLARINDAN MERHUM ADİL İNİŞ’İN KIZI, SAMİ VE CEMİL İNİŞ’İN ABLASI, MUSTAFA VE TALİP İNİŞ’İN YEĞENİ, ERHAN AKABALI’NIN EŞİ, EMİNE AKABALI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ANKARA KOCATEPE CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

PALAZLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET OĞLU SEZGİN VE NURİ DEMİRBAŞ’IN BABASI MUSTAFA DEMİRBAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP PALAZLI MAHALLESİ CAMİİNDE  NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR

 

AHMETLER KÖYÜ AZAPOĞLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HALİS KAYAŞ’IN EŞİ, HAYRİYE KAYAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP AHMETLER KÖYÜ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

11.12.2018 SALI

 

ÇAMAŞ İLÇESİ SARIYAKUP MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN DURSUN MEHMET EŞİ, SARIYAKUP MAHALLESİ ESKİ MUHTARI FİKRET KÜÇÜKÖKSÜZ’ÜN ANNESİ, GÜLCEMAL KÜÇÜKÖKSÜZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAMAŞ İLÇESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

DOLUNAY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET ALİ ŞAHİN’İN EŞİ, YUSUF, MUSTAFA, BÜLENT, HACER VE DERYA ŞAHİN’İN ANNESİ, NERİMAN ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BOLAMAN LALELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN TUNCAY VE MERHUM RADYOCU FERHAT TÜRKMEN’İN BABASI, ESKİ BOLAMAN BELEDİYESİ ŞOFÖRLERİNDEN İBRAHİM OĞLU HACI ALPAY NİYAZİ TÜRKMEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BOLAMAN MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA LALELİ MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YUKARI ARDIÇ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEVLÜT BEYLİK’ÎN OĞLU, MERHUM AYDIN VE AYHAN BEYLİK’İN KARDEŞİ, ENGİN VE ERSİN BEYLİK’İN BABASI, TURGAY GÜNEN’İN KAYINPEDERİ, TELAT BEYLİK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YUKARI ARDIÇ MAHALLESİNDEKİ YAZLIK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

TAHTABAŞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN BAVUJOĞLU OSMAN NURİ YILDIZ’IN OĞLU, HÜSAM, MEHMET, DURSUN, SÜLEYMAN VE ÖMER YILDIZ’IN KARDEŞİ, KADİR YILDIZ’IN BABASI, YILDIZLAR OTO GALERİNİN SAHİBİ EROL YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA TAHTABAŞI MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇAMAŞ GİDEN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN RAMAZAN AKDENİZ’İN OĞLU, FATİH AKDENİZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAMAŞ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

10.12.2018 PAZARTESİ

 

ŞEREFİYE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SIVACI AHMET AY’IN OĞLU, İSTANBUL BAĞCILAR ZABITA MEMURU HÜSEYİN AY’IN ABİSİ, HASTANE İMAMI HALİL TANRIKULU VE EMEKLİ ASKERİ PERSONEL ŞERAFETTİN KURT’UN KAYINBİRADERİ, MEHMET AY’IN YEĞENİ BAHTİYAR AY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BOLAMAN BOZDAĞI MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ESKİ KÖY MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ALİ ÖZTÜRK’ÜN EŞİ, ADİL, MEHMET, MEHMET ALİ VE BEŞİR ÖZTÜRK’ÜN ANNESİ, FATMA ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ESKİ KÖY MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

 

BOLAMAN LALELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM FAİK DEMİRBAŞ’IN OĞLU, YAŞAR VE ŞEREF DEMİRBAŞ’IN BABASI, ABDULLAH VE SEZGİN DEMRİBAŞ’IN DAYISI, MAHMUT DEMİRBAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BOLAMAN LALELİ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

 

GEYİKÇELİ FATİH MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN HASAN BURMA’NIN ABİSİ, YILMAZ, YUSUF, MUHARREM VE MUSTAFA BURMA’NIN AMCASI, ADEM, ÜZEYİR VE MURAT BURMA’NIN BABASI, SAİT BURMA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GEYİKÇELİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

07.12.2018 CUMA

 

DOLUNAY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ALİ ÇETİN’İN KIZI, UFUK ÇETİN’İN KIZ KARDEŞİ, ENDER ÖZCAN’IN EŞİ, CELAL ÖZCAN’IN GELİNİ, HABİL VE ADİL ÇETİN’İN YEĞENİ, AYŞE ÖZCAN ÇETİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ILICA YEŞİLYURT MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YUKARI BAHÇELER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM OSMAN TOP’UN EŞİ, ALAATTİN TOP, BAHATTİN TOP VE HANİFE KURT’UN ANNESİ, İHSAN TOP VE ATIF TOP’UN YENGESİ, KIYMET TOP VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YUKARI BAHÇELER MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

06.12.2018 PERŞEMBE

 

ŞEREFİYE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM DURSUN MEHMET ÜK’ÜN OĞLU, AYHAN VE MERHUM ZEKİ ÜK’ÜN ABİSİ, İSTİKBAL ARI, SEZAİ ÇAM VE MUSTAFA ÇELİK’İN KAYINPEDERİ,  BAKİ ÜK VEFAT EMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA MEŞEBÜKÜ MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KORGAN İLÇESİ SARIALIÇ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KOŞUM İNŞAAT SAHİBİ EKREM, İBRAHİM VE SÜLEYMAN KOŞUM’UN ANNESİ, MERYEM KOŞUM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KORGAN SARIALIÇ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

05.12.2018 ÇARŞAMBA

 

BOLAMAN KAVRAZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM OSMAN SERDAR’IN KIZI, ALİ EKİZ’İN EŞİ, ÖMER, FEYZA VE FATİH EKİZ’İN ANNESİ, RECEP, TURGUT VE MERHUM MAHMUT SERDAR’IN ABLASI, NİHAL EKİZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BOLAMAN MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YUKARI ARDIÇ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FAZLI VE ZEKİ AYIK’IN ABİSİ, SEZAİ ÇEBİ, ÖMER ÇEBİ, ZEKAİ ÇEBİ, ŞENEL SAYIN VE MUSTAFA SAYIN’IN DAYISI, SADIK OĞLU YAŞAR AYIK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YUKARI ARDIÇ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YUSUFLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN YUSUFLU MUHTARI GÖKSEL TAMGACI’NIN EŞİ, AHMET YÜRÜK’ÜN KIZI, HASAN TAMGACI’NIN GELİNİ, YÜKSEL TAMGACI’NIN YENGESİ, NAZIM, KEMAL, SERDAR VE CEMAL YÜRÜK’ÜN KIZ KARDEŞİ, ASİYE TAMGACI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YUSUFLU MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILIDNIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ESKİ KÖY KİRAZ GÜNEY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MEHMET, HACI VE AHMET KESKİN’İN KARDEŞİ, SEZAİ, ZİHNİ VE ZEKERİYA KESKİN’İN BABASI, MERHUM MUSTAFA KESKİN’İN OĞLU, SARININ CEMAL KESKİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ESKİ KÖY KİRAZ GÜNEY MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KÖSEBUCAĞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HACIOĞULLARINDAN MERHUM MUSTAFA ECİM’İN OĞLU, ERDAL VE ERDEM ECİM’İN BABASI, ŞAKİR ECİM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KÖSEBUCAĞI MAHALLESİ FATİH CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

04.12.2018 SALI

 

İLÇEMİZ ÇÖTELİ NALDÖKEN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN ALACAN’IN EŞİ, CEVAT, ŞÜKRÜ, ŞENEL VE ALİ ALACAN’IN ANNESİ, PEMBE ALACAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇÖTELİ NALDÖKEN MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

03.12.2018 PAZARTESİ

 

KURTULUŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MAKAROĞULLARINDAN MERHUM OSMAN MAKAROĞLU’NUN OĞLU, İSMAİL BEKAR, OSMAN BEKAR, SEHER BEKAR VE AYŞE CECELOĞLU’NUN BABASI, ALİ CECELOĞLU’NUN KAYINPEDERİ, HASAN CECELOĞLU,  SAMET CECELOĞLU VE KEREM BEKAR’IN DEDESİ, ZİYA VE MERHUM ŞENEL MAKAROĞLU’NUN ABİSİ, MAKAROĞLU AYDIN BEKAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KABAKDAĞI MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

29.11.2018 PERŞEMBE

 

BUHARI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AŞIKOĞULLARINDAN, MEHMET ERDOĞAN’IN EŞİ, GALİP USTA, TALİP VE VEYSEL ERDOĞAN’IN ANNESİ, HALİSE ERDOĞAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BUHARI MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İLÇEMİZ EŞRAFLARINDAN MERHUM BENZİNCİ AHMET ERKLİ’NİN OĞLU, BÜLENT, İSMAİL VE GÜLEN ERKLİ’NİN KARDEŞİ, GÜVEN ERKLİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

TEPECİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM DURSUN ALİ GÜLBUDAK’IN KIZI, MAZHAR TEPECİK’İN EŞİ, AYDIN, ZELİHA, FETHİYE, FAHRİYE VE NURAY TEPECİK’İN ANNESİ, FATMA TEPECİK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA TEPECİK MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

28.11.2018 ÇARŞAMBA

 

SAKARYA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MEHMET, MUSTAFA VE HÜSEYİN MİNDİLOĞLU’NUN ABİSİ, MURAT MİNDİLOĞLU’NUN BABASI, ÜMMET MİNDİLOĞLU’NUN AMCASI, AHMET ÖZDEMİR’İN KAYINPEDERİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN BAKIRCI SABRİ MİNDİLOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ILICA YEŞİLYURT KADIOĞLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET KIZI, MURAT, FATMA, MEHMET, HALİL VE MUSTAFA KARADENİZ’İN ANNESİ, MERHUM OSMAN KARADENİZ’İN EŞİ, ŞADİYE KARADENİZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ILICA YEŞİLYURT KADIOĞLU MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YEŞİLYURT TELCİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM NİYAZİ EŞİ, DURSUN VE HALİL GÜLŞEN’İN ANNESİ, BURHAN ORHAN VE SAMET GÜLŞEN’İN BABAANNESİ, AYŞE GÜLŞEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YEŞİLYURT AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

TAYALI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET AKBABA’NIN OĞLU, AHMET, KEMAL, OSMAN VE MİNİBÜSÇÜ ALİ AKBABA’NIN KARDEŞİ, MUSTAFA AKBABA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP TAYALI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

SALİHLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ŞUBALİZE YUSUF EFENDİ’NİN KIZI, DADYAN MEHMET EFENDİ’NİN GELİNİ, DADYAN MAHMUT ÇIĞTAY’ÎN EŞİ, ZEKİ ÇIĞTAY’IN ANNESİ, MELEHAT ÇIĞTAY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİDNE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNDİLECEKTİR.

 

27.11.2018 SALI

 

ÖRENCİK PAZARYERİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HACI HASAN GEÇTİN’İN EŞİ, MERHUM ZEKİ VE ZEKAİ GEÇTİN’İN ANNESİ, MERHUM OSMAN, MEHMET, MUSTAFA, AHMET VE CEMİL GEÇTİN’İN ABLASI, MEVLÜT GEÇTİN’İN YENGESİ, FATİH, AKİF VE SELAHATTİN SAĞLIK’IN ANNEANNESİ FEHMİYE GEÇTİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÖRENCİK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

PERŞEMBE ÇAYTEPE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSA VERGİ DAİRESİ PERSONELİ HULUSİ BALCI VE ZİRAAT BANKASI PERSONELİ HALİM BALCI’NIN BABASI, NUMAN ZEKİ BALCI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP PERŞEMBE İLÇESİ ÇAYTEPE MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLCEKTİR.

 

OLUKLU SARNIÇ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM DURSUN KOCAMANOĞLU’NUN EŞİ, BELEDİYE EMEKLİ ZABITA PERSONELİ SEBAHATTİN, MERHUM VEYSEL, BELEDİYE EMEKLİSİ HÜSEYİN, HAKKI, ALAATTİN VE ERDOĞAN UĞURLU’NUN ANNESİ, HAYRİYE UĞURLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP OLUKLU SARNIÇ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

26.11.2018 PAZARTESİ

 

HATİPLİ HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM KOÇOĞLU TAHSİN CESUR’UN EŞİ, SEZAİ CESUR’UN ANNESİ, FATSA BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI İBRAHİM EROĞLU’NUN ANNEANNESİ, FATSA TOPALOĞLU CAMİİ MÜEZZİNİ ÜZEYİR DALIN, NEVZAT EROĞLU, AHMET ŞENTEPE VE OSMAN IŞIK’IN KAYINVALİDESİ, FATMA CESUR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA HATİPLİ HÜRRİYET MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM KASAP SELİM ÇOBAN’IN EŞİ, OSMAN VE ZEKİ ÇOBAN’NIN ANNESİ, OKAN ÇOBAN VE LÜTFİYE DİNDAR’IN BABAANNESİ, NAHİDE ÇOBAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÖRENCİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HACI BAHRİ SAĞLIK’IN EŞİ, EMRULLAH, CELİL VE HAYRETTİN SAĞLIK’IN ANNESİ, SANAYİ ESNAFLARINDAN BAHRİ EZGÜ VE KUAFÖR FATİH EZGÜ’NÜN ANNEANNESİ, FİKRİYE SAĞLIK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÖRENCİK YUKARI MAHALLE TEPEBAŞI CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ERENYURT ÇAKMAKLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM KADİR KISACIK’IN EŞİ, NECATİ, HARUN, YILMAZ VE HALİT KISACIK’IN ANNESİ, HÜSNE KISACIK VAFET ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ERENYURT ÇAKMAKLI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA EDFNEDİLECEKTİR.

 

23.11.2018 CUMA

 

SAKARYA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MUZAFFER YILDIZLI’NIN OĞLU, ERDAL, ERDEM VE ERCAN YILDIZLI’NIN ABİSİ, ALİ, OSMAN, İSA VE İSLAM YILDIZLI’NIN YEĞENİ, TRAKTÖRCÜ YAŞAR ÇAYIR’IN YEĞENİ  EKREM YILDIZLI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÜÇÜKKOÇ MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BOLAMAN PALAZLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSA MÜFTÜLÜK PERSONELİ MEHMET ÖNAL, AHMET VE OSMAN ÖNAL’IN ABİSİ, FATSA DEVLET HASTANESİ EMEKLİ PERSONELİ MUSTAFA ÖNAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BOLAMAN PALAZLI MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

M. K. PAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İBRAHİM ŞİŞMAN’IN EŞİ, HÜSEYİN VE ZEKİ ŞİŞMAN’IN ANNESİ, MERHUM İSA ŞİŞMAN, RECEP, AHMET VE ŞEVKET ŞİŞMAN’IN YENGESİ, NECATİ VE SABRİ KARAYEL’İN KIZ KARDEŞİ ZARİFE ŞİŞMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

22.11.2018 PERŞEMBE

 

KABAKDAĞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN RECEP GÜNEŞ’İN OĞLU, ORHAN GÜNEŞ’İN BABASI, CEMAL VE YUSUF ZİYA GÜNEŞ’İN ABİSİ, İSMAİL DİNDAR’IN KAYINPEDERİ HASAN GÜNEŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KABAKDAĞI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

21.11.2018 ÇARŞAMBA

 

FATİH MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MEHMET ATEŞ’İN OĞLU, BİROL ATEŞ’İN KARDEŞİ, EGE VE ECE ATEŞ’İN BABASI, İSMAİL KARA’NIN KAYINBİRADERİ, ECZANE TEKNİSYENİ EROL ATEŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP HZ ALİ CAMİİDNE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ÇULLUDAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

20.11.2018 SALI

 

KURTULUŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AYDIN, ERTAN VE HASAN BOZ’UN KARDEŞİ, EMRE BOZ’UN BABASI, YÜCEL KİBAR’IN HALASININ OĞLU, MERHUM MUSTAFA OĞLU, HÜSEYİN BOZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP HATİPLİ HÜRRİYET MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSA ESKİ ESNAFLARINDAN İBRAHİM DEMİRCİ VE ZUHAL SAYALIOĞLU’NUN BABASI, HALUK SAYALIOĞLU’NUN KAYINPEDERİ, KIR MEHMET DEMİRCİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

 

19.11.2018 PAZARTESİ

 

YUKARI TEPE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HAMDİ BEKLE’NİN EŞİ, İHSAN, NİYAZİ, YUKARI TEPE MAHALLESİ MUHTARI NİHAT BEKLE VE ESKİ BELEDİYE PERSONELİ BEKİR BEKLE’NİN ANNESİ HAMİDE BEKLE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YUKARI TEPE SEVDALI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

16.11.2018 CUMA

 

ILICA AKÇAKESE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM CEVAT KOÇ’UN TORUNU, DOLUNAY MAHALLESİNDEN ESKİ TELEKOM EMEKLİ MEMURU DURSUN KOÇ’UN OĞLU, DOLUNAY ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ KURUCUSU HAKAN KOÇ’UN ABİSİ, DEREÜSTÜ ESNAFLARINDAN HASİP ÖZKAN’IN DAMADI, YÜKSEL, CELAL, İSMET, MUSTAFA VE AYDIN KOÇ’UN YEĞENİ, FATSA GAZİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRETMENİ GÖKHAN KOÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ILICA AKÇAKESE MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

TEPECİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ŞÜKRÜ, AYDIN VE EMEKLİ İMAM MEHMET KARACA’NIN BABASI MERHUM MEHMET OĞLU AHMET KARACA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİDNE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA TEPECİK MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKİR.

 

BACANAK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN BACANAK MUHTARI ŞEREF SALMAN, CİHAN SALMAN VE MERHUM KEMAL SALMAN’IN BABASI, SANAYİ BAŞKANI SERDAR SALMAN, OĞUZHAN SALMAN, MAHMUT SALMAN VE MEHMET MUTLU’NUN DEDESİ, NECATİ MUTLU VE BAHRİ MERMİ’NİN KAYINPEDERİ, BACANAK KÖYÜ ESKİ MUHTARI MERHUM MECİT OĞLU, MAHMUT ALİ SALMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP BACANAK KÖYÜ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

15.11.2018 PERŞEMBE

 

SAKARYA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KEMAL GÜRÜL’ÜN EŞİ, İTFAİYE EMEKLİSİ YAŞAR GÜRÜL VE MUSTAFA GÜRÜL’ÜN ANNESİ, MAFİYE GÜRÜL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BÜYÜK KOÇ MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

TAYALI ÇALDIM MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET KURUKAYA’NIN TORUNU, NECATİ KURUKAYA’NIN KIZI, EZGİNUR KURUKAYA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP TAYALI ÇALDIM MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İLÇEMİZ M. K. PAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA TALAY’IN EŞİ, İLKAY COŞKUN, MERAL TALAY VE NURAY TALAY’IN ANNESİ, İLÇEMİZ EMEKLİ ORMAN MÜDÜRÜ ÖMER COŞKUN VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN FAZLI HAYTA’NIN KAYINVALİDESİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ULVİ COŞKUN, İNANÇ COŞKUN VE MUSTAFA HAYTA’NIN ANNANESİ, ULVİYE TALAY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA EDFNEDİLECEKTİR.

 

BAHTİYARLAR KÖYÜ SAKİNLERİNDEN MUSTAFA DEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BAHTİYARLAR KÖYÜ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE AKBRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

 

14.11.2018 ÇARŞAMBA

 

ERENYURT KULİCE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM KADİR GÜVEN’İN OĞLU, NECATİ, RECAİ, MEHMET VE AHMET GÜVEN’İN ABİSİ, YAŞAR GÜVEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ERENYURT MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ASLANCAMİİ SAHİTLER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MUSTAFA, CELAL, ADEM VE MEHMET ÇAKMAK’IN BABASI, MERHUM HAMİT OĞLU, ÖMER ÇAKMAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ASLANCAMİİ SAHİTLER MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YUKARI TEPE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN BAYRAMOĞLU MEVLÜT BİCİL’İN ABİSİ, ABDULLAH, DAVUT, İLYAS, YAHYA, RECEP VE HALİL BİCİL AMCASI, BEKİR BİCİL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KABAKDAĞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ROMANOĞLU MEHMET ÖZYURT’UN OĞLU, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞANLARINDAN METİN ÖZYURT, YASEMİN AKINET, AYTEN GÜVENKAYA VE GÜLTEN ZEREY’İN BABASI, BATUHAN ÖZYURT’UN DEDESİ, NEBİBE SARIÇİÇEK VE MERHUM NEBİLE ERŞAHİN’İN ABİSİ, İSMAİL ÖZYURT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BAĞLARCA MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

13.11.2018 SALI

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM CELAL YARAN’IN EŞİ, YÜKSEL ÖZYURT’UN ABLASI, EMİNE YARAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KORUCUK MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

12.11.2018 PAZARTESİ

 

YUKARI BAHÇELER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MİNİBÜSÇÜ KİBAR VE İBRAHİM ORAK’IN BABASI, HACI MEHMET OĞLU HACI DAVUT ORAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YUKARI BAHÇELER MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

TAŞLICA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM CEVAT SÜZEN’İN OĞLU, MERHUM MESUT, NAFIZ, CEMAL VE EMEKLİ ASTSUBAY MUSTAFA SÜZEN’İN KARDEŞİ, EMEKLİ ÖĞRETMEN MERHUM MEHMET SÜZEN, HALİS SÜZEN VE EMEKLİ HEMŞİRE FATMA KOÇ’UN ABİSİ, EMEKLİ POSTACI MAHMUT ALİ SÜZEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA TAŞLICA MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

08.11.2018 PERŞEMBE

 

SALİHLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ABDULLAH ESEN’İN OĞLU, HAKAN VE ERKAN ESEN’İN BABASI, AKPARTİ SALİHLİ MAHALLE TEMSİLCİSİ MUSTAFA ESEN’İN ABİSİ, HARUN ESEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP SALİHLİ MAHALLESİ AŞAĞI ÇATAK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

07.11.2018 ÇARŞAMBA

 

BEYCELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN ATASOY’UN EŞİ, İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞANLARINDAN ALİ ATASOY’UN ANNESİ, NURİYE ATASOY VEAFT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BEYCELİ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

FATSA EŞRAFLARINDAN ALİ TAŞ’IN EŞİ, MERHUM DURMUŞ KUŞ’UN ABLASI, MUSTAFA, KEMAL VE CEMAL TAŞ’IN ANNESİ, MELEK TAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇULLU HZ. ALİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KURTULUŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ENVER MAKAR’IN BABASI, AYDIN YEĞİN VE DAVUT KARAPIÇAK’IN KAYINPEDERİ, MERHUM CEMAL OĞLU, BASRİ MAKAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KABAKDAĞI MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KILIÇLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM PALA DURSUN MEHMET ÇETİN’İN EŞİ, MERHUM AYDIN ÇETİN VE CEMAL ÇETİN’İN ANNESİ, HAVVA ÇETİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00 DA KILIÇLI MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

05.11.2018 PAZARTESİ

 

BELEDİYEMİZ PERSONELLERİNDEN EMEKLİ ZABITA AMİRİ MERHUM NACİ EKİZ’İN KIZI, BELEDİYEMİZ PERSONELLERİNDEN MERHUM YILMAZ EKİZ, MERHUM MÜMTAZ EKİZ VE BELEDİYEMİZ PERSONELLERİNDEN ALİ NACİ EKİZ’İN KIZ KARDEŞİ, SUZAN KOL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SAMSUN BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ILICA UZUNDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN EMİN BATTAL’IN EŞİ, AHMET, CİNAN VE FAZLI BATTAL’IN ANNESİ, ESKİ BELEDİYE BAŞKANI NEVZAT GENÇ’İN ABLASI, HÜSNE BATTAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ILICA UZUNDERE MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KILIÇLI KIRAN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HALİS OĞLU, HALİT VE MUSTAFA DUTKAN’IN BABASI, ESKİ FATSA ESNAFLARINDAN RADYOCU MEHMET DUTKAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILIÇLI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

02.11.2018 CUMA

 

ÇAMAŞ İLÇESİ DANIŞMAN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN TOPUZOĞULLARINDAN FATSA MESLEK YÜKSEK OKULU PERSONELİ HASAN, AHMET ALİ VE HÜSEYİN ÖZKAN’IN BABASI, MERHUM ALİ OĞLU, MEHMET ÖZKAN VEAFT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP DANIŞMAN MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BAĞLARCA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ŞÜKRÜ OĞLU, BEKİR YAZICI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BAĞLARCA MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

01.11.2018 PERŞEMBE

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET GÜNAYDIN VE HİCABİ GÜNAYDIN’IN KARDEŞİ, ESKİ ORDU MİLLETVEKİLİ HAMİT TAŞÇI, NİYAZİ TAŞÇI, ALİ KUZU VE MEHMET KIRAN’IN KAYINPEDERİ, MERHUME FATMA GÜNAYDIN’IN EŞİ, OSMAN NURİ GÜNAYDIN’IN BABASI, BELEDİYEMİZ EMEKLİ PERSONELLERİNDEN OSMAN OĞLU, NECATİ GÜNAYDIN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ÇAMAŞ İLÇESİ EDİRLİ MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BOLAMAN PALAZLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İMAMOĞULLARINDAN HACI MEHMET KIZI, DUMLUPINAR MAHALLESİ ESNAFLARINDAN FERHAT DEMİRBAŞ VE ABDULLAH DEMİRBAŞ’IN KIZ KARDEŞİ, MEVLÜDE DEMİRBAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BOLAMAN PALAZLI MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BEYCELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HALİT TAŞTEKİN’İN EŞİ, MEHMET VE İBRAHİM TAŞTEKİN’İN ANNESİ, HACER TAŞTEKİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BEYCELİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

31.10.2018 ÇARŞAMBA

 

ÜNYE İLÇESİ KALEDİBİ GÖKÇE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KAKAZU OĞULLARINDAN MERHUM İSMAİL VE AHMET DUMAN’IN BABASI, HACI MUSTAFA DUMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÜNYE KALEDİBİ GÖKÇE MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

EVKAF MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM KASAP HALİL BAYGIN’IN EŞİ, AYHAN, KEMAL, METİN, HAKAN VE İNCİ BAYGIN’IN ANNESİ, ÜMİT AYDIN’IN KAYINVALİDESİ, HAFİZE BAYGIN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AŞAĞI TEPEKÖY MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSA EŞRAFLARINDAN MERHUM YUSUF GÜREL’İN OĞLU, MERHUM SEBAHATTİN GÜREL, SADETTİN GÜREL VE AYZA GÜREL’İN BABASI, CECELOĞLU BEŞİR FUAT GÜREL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

SAKARYA MAH. SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET KÖK’ÜN OĞLU, ŞOFÖR MUHARREM KÖK’ÜN KAEDEŞİ, ONUR VE MEHMET KÖK’ÜN BABASI   HASAN KÖK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİBEN ÇULLU  HZ.ALİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ÇULLUDAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KARATAŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM CEMAL KUTLU’NUN OĞLU, HAKKI KEMAL ÖZEL’İN DAMADI, YAVUZ VE YASEMİN KUTLU’NUN BABASI, ZEKİ KUTLU’NUN ABİSİ, YAŞAR FETHİ KUTLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KARATAŞ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

30.10.2018 SALI

 

GÖLLER KARŞIYAKA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN OMAR EFENDİLERDEN, MERHUM HASAN İBLİK’İN EŞİ, ABDULLAH, İBRAHİM, ÜZEYİR VE MERHUM NURİ İBLİK’İN ANNESİ, EMİNE İBLİK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÖLLER MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇATALPINAR İLÇESİ KARŞIYAKA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM SABRİ DUVAN’IN EŞİ, YÜKSEL, AYDIN VE FERHAT DUVAN’IN ANNESİ, NARİN DUVAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ÇATALPINAR İLÇESİ KARŞIYAKA MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

26.10.2018 CUMARTESİ

 

ARSLANCAMİİ DERVİŞOĞLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUZAFFER OĞLU, CELAL VE SAFFET AKDENİZ’İN KARDEŞİ, RAFET AKDENİZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ARSLANCAMİİ DERVİŞOĞLU MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

25.10.2018 CUMA

 

ARSLANCAMİİ DERVİŞOĞLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUZAFFER OĞLU, CELAL VE SAFFET AKDENİZ’İN KARDEŞİ, RAFET AKDENİZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ARSLANCAMİİ DERVİŞOĞLU MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

24.10.2018 PERŞEMBE

 

ESKİKÖY MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AHMET, MEHMET VE MUSTAFA ÖZTÜRK’ÜN BABASI HACI İSMAİL ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ESKİKÖY MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BOLAMAN LALELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN GÖKSUOĞULLARINDAN MERHUM ALİ GÖKSU’NUN EŞİ, KİNTİ İSMAİL’İN ANNESİ, ALİ, TAYFUN VE CANER GÖKSU’NUN BABAANNESİ, AYŞE GÖKSU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP HÜSAMOĞLU CAMİİDNE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ERENYURT ŞEREFİYE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KAZIM AKSU’NUN EŞİ, ALİ, HASAN VE MUHARREM AKSU’NUN ANNESİ, HAYDAR VE CEVAT AKSU’NUN YENGESİ, HATİCE AKSU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ERENYURT MAHALLESİ CEMEVİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA EDFNEDİLECEKTİR.

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSA ESKİ ESNAFLARINDAN MERHUM ALİ FAYIK ŞAHİN’İN KIZI, PELİN VE PINAR ARSLAN’IN ANNESİ, SEMRA ATAMAN’IN KIZ KARDEŞİ, FAZLI VE SÜLHİ ŞAHİN’İN ABLASI, LEYLA ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP İSTANBUL ATAKÖY 5. KISIM CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BÜYÜKÇEKMECEDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

24.10.2018 ÇARŞAMBA

 

YASSITAŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İSPİOĞULLARINDAN HACI MUHARREM ERMEK’İN OĞLU, HASAN, MEVLÜT VE ŞAHAP COŞKUN ERMEK’İN ABİSİ, DOĞUKAN ERMEK’İN BABASI, RESUL GÜLTEKİN’İN DAMADI, HÜSEYİN ERMEK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YASSITAŞ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÜNYE İLÇESİ AHIDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HACI RASİM AYDIN’IN OĞLU, REMZİ VE HASAN AYDIN’IN KARDEŞİ, ERDEM AYDIN’IN BABASI, ÜNYE ÇİMENTO FABRİKASINDAN EMEKLİ İSMAİL AYDIN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÜNYE İLÇESİ AHIDERE MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

23.10.2018 SALI

 

ILICA SARMAŞIK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN VELİOĞLU DURSUN ALİ KIZI, MERHUM MUSTAFA CAN’IN EŞİ, AHMET, OSMAN, HÜSAMETTİN VE ORHAN CAN’IN ANNESİ, NEVZAT CANDAN VE NAMIK GENCAY’IN KAYINVALİDESİ GÜLLÜ CAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA SARMAŞIK MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KILIÇLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HOSAFLI OĞULLARINDAN MERHUM ALİ HAYTANIN OĞLU, CENGİZ HAYTA’NIN BABASI, YUSUF HAYTA’NIN AMCASI, ALİ HAYTA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILIÇLI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇAMAŞ BUDAK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ERDAL VE FATİH HATİPOĞLU’NUN BABASI, CEVAT OĞLU CEMAL HATİPOĞLU  VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BUDAK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

22.10.2018 PAZARTESİ

 

ÇAMAŞ ÖRMELİ MAHALLESİ SAKİNLERİDEN DEVLET HASTANESİ PERSONELİ HÜSEYİN ÖZTÜRK VE ÇAMAŞ ESNAFLARINDAN ENGİN ÇITIR’IN KAYINPEDERİ, İLHAN VE SEDAT UYGUN, HASTANE EMEKLİ PERSONELİ SUNA ÖZTÜRK, ÇAMAŞ BELEDİYE ÇALIŞANI LEYLA ÇITIR VE NEBEHAT HAZİNEDAR’IN BABASI, ÇULSUZ NEVZAT UYGUN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAMAŞ ÖRMELİ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

19.10.2018 CUMA

 

EVKAF MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUZAFFER AKÇAY’IN OĞLU, OSMAN, HASAN VE TOLGA AKÇAY’IN KARDEŞİ, KEMAL AKÇAY VE MEHMET ŞADİ’NİN YİĞENİ HÜSEYİN AKÇAY VEFAT ETMİTŞİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, EŞREF, EMİN VE ÇİGDEM ÖZSOY’UN BABASI, MURAT SÖNMEZ’İN KAYINPEDERİ,   YEKTA ÖZSOY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP BUHARI KÖYÜ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.

 

YAPRAKLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İSMAİL OĞLU, SEBAHATTİN, NECMETTİN VE İSMAİL ERGEN’İN KARDEŞİ, ZEKAİ GÜLERYÜZ VE ŞENOL DUYSU’NUN ENİŞTESİ, MUHAMMET ERGEN’İN BABASI, MUSTAFA İLİŞİK’İN KAYINBİRADERİ KADİR ERGEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP YAPRAKLI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BÜYÜKKOÇ HACULLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM YAŞAR DURSUN’UN EŞİ, SADETTİN VE SELAHATTİN DURSUN’UN ANNESİ, AYŞE DURSUN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP BÜYÜKKOÇ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

18.10.2018 PERŞEMBE

 

ILICA SARMAŞIK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM KARA SALİH’İN MUSTAFA YILDIZ’IN EŞİ, MEHMET, ŞÜKRÜ, İSMAİL VE HABİL YILDIZ’IN ANNESİ, HACI ÇAKIR EMİNE YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ILICA SARMAŞIK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

17.10.2018 ÇARŞAMBA

 

EVKAF MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET İNANMAZ’IN OĞLU, PTT MEMURU MAZHAR VE FAHRETTİN İNANMAZ’IN ABİSİ, MERHUM ŞÜKRÜ, BAHRİ, ŞENEL, ŞENOL, EROL İNANMAZ VE FATMA ASAN’IN BABASI, ŞÖFOR OSMAN İNANMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YEŞİLTEPE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MERHUM İBRAHİM KARACA’NIN EŞİ, TURGAY KARACA’NIN ANNESİ, MEHMET KARACA’NIN YENGESİ, MUHTAR ZİYA ÇETİN’İN ABLASI, HACI MEVLÜDE KARACA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA EWRENYURT KULİCE MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KORGAN ESNAFLARINDAN MİNDİLOĞULLARINDAN, ŞABAN MENDİL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KORGAN İLÇESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

16.10.2018 SALI

 

ÇAMAŞ İLÇESİ AKKÖY ÇAYIR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN RAMADAN KARATAŞ’IN EŞİ, AKKÖY MAHALLESİ MUHTARI AHMET KARATAŞ’IN ANNESİ, AKGÜL KARATAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP AKKÖY ÇAYIR MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

15.10.2018 PAZARTESİ

 

ŞEREFİYE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM KEMAL GÜL’ÜN EŞİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN AYHAN GÜL’ÜN ANNESİ, MUSTAFA YALÇIN’IN KAYINVALİDESİ MERHUM KEMAL VE RECEP AÇIKEL’İN KIZKARDEŞİ, İSMAİL GÜL’ÜN BABAANNESİ, SERHAT BAŞ’IN ANNANNESİ HAVA GÜL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA MEŞEBÜKÜ MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

DÜĞÜNLÜK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA GÜLEŞ’İN OĞLU, MUSTAFA, AHMET VE MEHMET GÜLEŞ’İN BABASI, ABDULLAH GÜLEŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DÜĞÜNLÜK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KURTULUŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM NURETTİN YÜKSEL’İN EŞİ, HAKAN YÜKSEL’İN ANNESİ, BAHRİYE YÜKSEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KABAKDAĞI MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

GAYİKÇELİ FATİH MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN EMRHUM DURSUN ÇAYLI’NIN EŞİ, ÇAVUŞ RASİM ÇAYLI’NIN ANNESİ, KERİME ÇAYLI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP GEYİKÇELİ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

11.10.2018 PERŞEMBE

 

FATSA EŞRAFLARINDAN MERHUM AHMET SIRIMSI’NIN EŞİ, HASAN SIRIMSI, NURDAN ÖZEN, HATİCE KİBAR VE VİLDAN ABANOZ’UN ANNESİ, YUSUF KİBAR VE MAHMUT ÖZEN’İN KAYINVALİDESİ, HACI AYŞE SIRIMSI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

TEPECİK MAHALLESİ SAKİNLEİRNDEN MEHMET VE ESME ÖZYÜREK’İN KIZI KÜÇÜK SANAYİ ESNAFLARINDAN TEMEL, ALİ VE YELİZ ÖZYÜREK’İN ABLASI, MUSTAFA ÖZTÜRK’ÜN EŞİ, KADER ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP TEPECİK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KILIÇLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HOSAFLIOĞULLARINDAN HAKKI AKTAŞ’IN EŞİ, CENGİZ HAYTA VE YÜKSEL ATASOY’UN KAYINVALİDESİ, İSMAİL, NEDİM VE ERHAN AKTAŞ’IN YENGESİ, ASİYE AKTAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILIÇLI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

10.10.2018 ÇARŞAMBA

 

M. K. PAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MEMİŞ VE FATMA GENÇ’İN KIZI, ÇİĞDEM, SELÇUK VE SELAMİ GENÇ’İN KARDEŞİ, AYŞE GENÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA DÜĞÜNLÜK MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

GEYİKÇELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEVLÜT ÇAVLI’NIN OĞLU, ENES ÇAVLI’NIN BABASI, MUSA VE ZÜBEYİR ÇAVLI’NIN ABİSİ, GEYİKÇELİ FATİH MAHALLESİ ESKİ MUHTARI FAZLI ÇAVLI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GEYİKÇELİ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İSLAMDAĞ FATİH MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM BAKİ GÖRDÜ’NÜN OĞLU, MERHUM TEMEL GÖRDÜ’NÜN BABASI, İBRAHİM GÖRDÜ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP İSLAMDAĞ FATİH MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM TARAKÇIOĞLU MASHAR ÖNAL’IN EŞİ, ERSİN, GÜLSÜM, MEHMET ALİ, ŞÜKRÜ, HASAN, HÜSEYİN, İSMAİL VE HALİL ÖNAL’IN ANNESİ, CEVAHİR ÖNAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP BUHARA MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

09.10.2018 SALI

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM FAİK YAVAŞOĞLU’NUN OĞLU, BÜLENT VE TAŞKIN YAVAŞOĞLU’NUN BABASI, TEMEL YAVAŞOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ILICA SARMAŞIK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSAPAŞAOĞLU İSMAİL YILDIZ’IN OĞLU, CEZMİ, AYDIN, İSMAİL, AYHAN VE GÖNÜL YILDIZ’IN BABASI, CAFER YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ILICA SARMAŞIK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

08.10.2018 PAZARTESİ

 

ÜNYE İLÇESİ SARIHALİL MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SARIOĞLU MERHUM HACI MUSTAFA’NIN KIZI, MERHUM MUSTAFA YALIN’IN EŞİ, AHMET YALIN’IN ANNESİ,  ARABACI ALİ KUL’UN HALASI, PEMBE YALIN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÜNYE SARIHALİL MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

05.10.2018 CUMA

 

KAYAKÖY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HALİS AKYAZI’NIN EŞİ, ALİ VE İSMET AKYAZI’NIN ANNESİ, HACI MAKBULE AKYAZI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

SAKARYA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AYDIN AKSU’NUN EŞİ, HAKAN AKSU’NUN ANNESİ, BALIKÇI AHMET AYGÜN’ÜN KAYINVALİDESİ HATİCE AKSU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YASSITAŞ SERBEST MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN EMRHUM HACI MEHMET ATEŞ’İN OĞLU, ŞEVKET ATEŞ’İN KARDEŞİ, TAHSİN BOSTANCI VE İRFAN ALEMDAROĞLU’NUN KAYINBİRADERİ, RAMADAN ATEŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP YASSITAŞ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YUKARI TEPE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM SADETTİN MOLLAOĞLU’NUN OĞLU, HÜSEYİN, YAŞAR VE MEVLÜT MOLLAOĞLU’NUN KARDEŞİ, SANAYİ ESNAFLARINDAN BAHİTTİN VE HAYRİ KOCAGÖZ’ÜN ENİŞTESİ, BAYRAM MOLLAOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YUKARI TEPE MOLLAOĞLU MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

04.10.2018 PERŞEMBE

 

ÇAMAŞ İLÇESİ BUDAK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET OĞLU, RAMADAN TAVŞAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DE ÇAMAŞ İLÇESİ BUDAK MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

AYAZLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HAKKI YAKARIŞ’IN ANNESİ, DEMİRCİ MUSTAFA VE YUSUF YAKARIŞ’IN BABAANNESİ, MURAT VE AHMET BAŞKA’NIN ANNEANESİ, HACI AYŞE YAKARIŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KUMRU FİZME MAHALELSİ CÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

03.10.2018 ÇARŞAMBA

 

ÇAMAŞ SARIYAKUP MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET CEMAL TOPUZ’UN EŞİ, TURGUT, TURAN, İRFAN, İHSAN VE MUSTASFA TOPUZ’UN ANNESİ, HAYRİYE TOPUZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAMAŞ MERKEZ YENİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BUHARI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AŞIKOĞULLARINDAN MERHUM TOPÇU İBRAHİM ÇİMEN’İN EŞİ, HAYRİYE ÇİMEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BUHARI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

02.10.2018 SALI

 

ASLANCAMİİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ALİŞAN OĞLU, HÜDAVER ASLAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ASLANCAMİİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

01.10.2018 PAZARTESİ

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM SÜLEYMAN ÖZCAN’IN KIZI, CECELOĞLU BEŞİR FUAT GÜREL’İN EŞİ, DR. SADETTİN, AYZA VE MERHUM SEBAHATTİN GÜREL’İN ANNESİ, FAZLI VE SULHİ ŞAHİN’İN TEYZESİ, HALİME GÜREL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

GÜLYALI SAYACA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSA DEVLET HASTANESİ PERSONELİ HAYATİ VAYNİ’NİN ANNESİ, BELEDİYEMİZ PERSONELİ KANİYE VAYNİ’NİN KAYINVALİDESİ HAKİME VAYNİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEKAİP GÜLYALI SAYACA MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇAMAŞ SARIYAKUP MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MUSTAFA TOPUZ’UN OĞLU, TURGUT, TURAN, İRFAN VE İHSAN TOPUZ’UN YEĞENİ, İLKER TOPUZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAMAŞ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

28.09.2018 CUMA

 

M. K. PAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM OSMAN SAYGILI’NIN OĞLU, CİHAN SAYGILI VE İSVİÇRE BÜYÜK ELÇİSİ İLHAN SAYGILI’NIN BABASI, MERKEZ ORTAOKULU EMEKLİ MÜDÜRÜ HASAN TAHSİN SAYGILI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KABAKDAĞI MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BOLAMAN KORUCUK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HACI SÜLEYMAN SERDAR’IN OĞLU, POLİS MEMURU NURULLAH SERDAR VE HASTANE PERSONELİ BEYTULLAH SERDAR’IN BABASI, OSMAN SERDAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP BOLAMAN KORUCUK MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BOLAMAN BOZDOĞAN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MÜKERREM ÇOBAN’IN EŞİ, MERHUM NİHAT ÇOBAN, MEHMET, MUSTAFA VE AHMET ÇOBAN’IN ANNESİ, HATİCE ÇOBAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP BOLAMAN MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BOZDOĞAN MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

M. K.PAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN DENİZ TUTUCU’NUN BABASI, NECATİ TUTUCU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KORGAN İLÇESİ KOÇCUVAZ MAHALLESİ AŞAĞI MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

27.09.2018 PERŞEMBE

 

DOLUNAY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM FİKRİ ŞAHİN’İN OĞLU, FETHİ ŞAHİN’İN ABİSİ, NECMETTİN, SEBAHATTİN, FİKRİ, HAKAN VE RAMAZAN ŞAHİN’İN BABASI, NECİP ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BUHARI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN EMİRALİOĞULLARINDAN MERHUM FEHMİ DEMİR’İN OĞLU, ENGİN VE TUNCAY DEMİR’İN BABASI, YAŞAR DEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BUHARI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

SÖKEN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN BİLALOĞULLARINDAN, MURAT ÖZKAN’IN BABASI, MEHMET OĞLU HÜSEYİN ÖZKAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DEMİRCİ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

26.09.2018 ÇARŞAMBA

 

ÇAMAŞ EDİRLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MISTAN OĞULLARINDAN MERHUM MEHMET KILIÇ’IN OĞLU, ZEKAİ KILIÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DE EDİRLİ SÖKEN MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

SAKARYA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HÜSEYİN İNANLI’NIN EŞİ, TERZİ SELAHATTİN İNCİKABI’NIN KAYINVALİDESİ MEHMET İNANLI’NIN ANNESİ, FAHRETTİN VE AHMET GÜZELIŞIK’IN KIZ KARDEŞİ, HACI AYŞE İNANLI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YEŞİLTEPE MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YAPRAKLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MUSTAFA OĞLU, AHMET VE ABDULLAH YEŞİL’İN KARDEŞİ, TURGUT ÖZSOY’UN KAYINBİRADERİ, ERKAN YEŞİL’İN BABASI, RAMADAN YEŞİL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YAPRAKLI MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ERENYURT HASANLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN DURSUN BAYRAKTAR’IN GELİNİ, LOKMAN BAYRAKTAR’IN EŞİ, FATİH, MUSHAMMET VE FURKAN BAYRAKTAR’IN ANNESİ, SEVGİ BAYRAKTAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP HASANLI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

25.09.2018 SALI

 

M.K. PAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM FUAT ÇAVUŞOĞLU’NUN EŞİ, NECLA BERKE, KEVSER GÜNER, HAYRİYE ORBEYİ VE DURSUN AK’IN ANNESİ, AYSEL ÇAVUŞOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KARAHAMZA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ŞEVKİ OĞLU ŞÜKRÜ AL’IN EŞİ, SEZAİ, ŞÜKRÜ VE FEDAİ AL’IN ANNESİ, HURİYE AL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KARAHAMZA BELAN CAMİİ YANINDA NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YUKARI ARDIÇ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN PAŞALIOĞULLARINDAN HACI OSMAN NURİ DİKTAŞ’IN OĞLU, FATSA ESNAFLARINDAN ZEKİ, SEZAİ, ŞEVKET VE OSMAN DİKTAŞ’IN KARDEŞİ, SEDAT VE EMRAH DİKTAŞ’IN AMCASI, ANIL DİKTAŞ’IN BABASI, NECATİ KAÇAK’IN BACANAĞI, NAMIK YILMAZ’IN ENİŞTESİ VEDAT DİKTAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YUKARI ARDIÇ YAZLIK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ILICA UZUNDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN GARİPOĞULLARINDAN AHMET GARİP’İN EŞİ, HİKMET, İSMET VE ZEKİ GARİP’İN ANNESİ, ÇAKIR GARİP VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP UZUNDERE MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLCEKTİR.

 

24.09.2018 PAZARTESİ

 

SAKARYA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ESKİ EŞRAFLARINDAN MERHUM RECEP YANGIN’IN OĞLU, ASLAN AYDINLIK’IN DAMADI, ENDER, İSKENDER VE ÖMER YANGIN’IN BABASI, HAYRETTİN, AYDIN, MERHUM ALİ RIZA VE FAHRİ YANGIN’IN KARDEŞİ, TÜCCAR RAHMİ YANGIN’IN AMCASININ OĞLU, AVNİ YANGIN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA SAZCILAR MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BAĞLARCA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ŞERAFETTİN OĞLU, SELAHATTİN ERGİN’İN ABİSİ, HALİT BEKİROĞLU’NUN KAYINPEDERİ, RAMAZAN KARA’NIN ENİŞTESİ, KÜBRA, BÜŞRA VE İREM ERGİN’İN BABASI, TAKSİCİ DURSUN, MUSTAFA VE AHMET YENER’İN YEĞENİ, SEBAHATTİN ERGİN VEFAT ETMİTŞİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BAĞLARCA MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇATALPINAR İLÇESİ GÖLLER KARŞIYAKA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MEHMET OĞLU ŞÜKRÜ KAZAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÖLLER MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SORNA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ILICA UZUNDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM CEMAL USTANIN OĞLU, KERİM USTANIN KARDEŞİ, YÜKSEL USTA   VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP UZUNDERE MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

21.09.2018 CUMA

 

KORGAN ESNAFLARINDAN MİNDİLOĞLU MUSTAFA MENDİL’İN OĞLU, KORGAN MÜFTÜLÜK PERSONELİ HALİS MENDİL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KORGAN MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

20.09.2018 PERŞEMBE

 

MERHUM FAİK VE EMİNE BAŞBUĞ’UN OĞLU, MERHUM ATIF BAŞBUĞ, NURİYE KOMİTOĞLU VE DAVUT BAŞBUĞ’UN KARDEŞİ, RESUL BAŞBUĞ, SEFA BAŞBUĞ VE DENİZ BAŞBUĞ’UN BABASI MERHUME BEHİYE BAŞBUĞ’UN EŞİ, ADİL BAŞBUĞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAIZNA MÜTEAKİP İSTANBUL ŞİŞLİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA SARIYER DEMİRCİKÖYÜ MEZARLIĞINDAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

18.09.2018 SALI

 

ÜNYE ESENKALE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA OĞLU, ERGİN VE ERDEM ŞİŞMAN’IN ABİSİ, SELAHATTİN ŞİŞMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ESENKALE MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

EVKAF MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSA ESNAFLARINDAN ABDULLAH, ORHAN, OKTAY, TANER, SİNAN, SERKAN, MURAT, FATİH VE UĞUR GÜNGÖR’ÜN BABASI, ONUR GÜNGÖR’ÜN DAYISI, NEVZAT ÇELEBİ’NİN KAYINPEDERİ, TEVRAT GÜNGÖR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YALIKÖY SIRAKOVANCI MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

17.09.2018 PAZARTESİ

 

ORDU KARAOLUK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ABDULLAH KILIÇ’IN OĞLU, HÜSEYİN KILIÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KARAOLUK MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇAMAŞ İLÇESİ BUDAK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET ŞEKER’İN OĞLU, FATSA ESNAFLARINDAN MEHMET VE TURGAY ŞEKER’İN BABASI, MİNİBÜSÇÜ MUSTAFA ŞEKER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 2:00 DE BUDAK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

14.09.2018 CUMA

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM OSMAN BAŞ’IN KIZI, YAŞAR, ALİ VE RECEP BAŞ’IN ABLASI, MERHUM AHMET EROĞLU’NUN EŞİ BİLGEN EROĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÜÇÜK KOÇ MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLCEKTİR.

 

YALIKÖY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KARAMUSTAFA OĞLU, REFİK ŞEN’İN EŞİ, MİNE YALÇINKAYA, EDİP, MESUT VE TUNÇ KARAMUSTAFAOĞLU’NUN ANNESİ NURAN ŞEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜETAKİP YALIKÖY MERKEZ CAMİİDNE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

13.09.2018 PERŞEMBE

KORGAN SARIALİÇ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSA ESNAFLARINDAN HÜSEYİN VE MUSTAFA AKOT’UN AMCASI, İLHAN KARA’NIN KAYINPEDERİ, İBRAHİM AKOT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KORGAN SARIALİÇ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

GEYİKÇELİ YAVUZ SELİM MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KAHVECİOĞULLARINDAN ESKİ MUHTAR İBRAHİM KAHVE’NİN OĞLU, ŞABAN KAHVE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GEYİKÇELİ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇAMAŞ İLÇESİ KEMALPAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA EMİR’İN EŞİ, MUHAMMET VE RESUL EMİR’İN ANNESİ, BAHTİYAR, MEHMET, HİKMET VE MELEK’İN KIZ KARDEŞİ, FİDAN EMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KEMALPAŞA MAHALLESİ ORTA MAHALLE CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

 

CENAZE İLANI 11.09.2018 SALI

 

ILICA AKÇAKESE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ESKİ SANAYİ ESNAFLARINDAN YUSUF OĞLU, FATMA, ÖZGÜR, ÖZLEM VE HAYDAR KALAYCI’NIN BABASI, KARİSÖR USTASI AHMET KALAYCI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AKÇAKESE MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İSLAMDAĞ FATİH MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ALİ KOÇ GÜNAL’IN KIZI, ŞAKİR VE İSMAİL SAYGU’NUN ANNESİ, MUHAMMET GÜNAL’IN ABLASI, DERVİŞ SAYGU’NUN EŞİ, ŞAHSANEM SAYGU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP İSLAMDAĞ FATİH MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

CENAZE İLANI 31.08.2018 CUMA

 

İLÇEMİZ YEŞİLTEPE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET EŞİ, ALİ, NECATİ, HAYATİ VE MERHUM MUSTAFA İNEMEK’İN ANNESİ, BELEDİYE PERSONELİ ADEM İNEMEK, SANAYİ ESNAFLARINDAN ERDEM İNEMEK VE HÜNKAR RESTORAN ÇALIŞANLARINDAN ERKAN İNEMEK’İN BABAANNESİ FATMA İNEMEK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP YEŞİLTEPE MAHALLESİ GÖKÇEBEL CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

CENAZE İLANI 29.08.2018 ÇARŞAMBA

 

FATİH MAHALLESİ TOKİ KONUTLARI SAKİNLERİNDEN FATSA MÜFTÜLÜK PERSONELİ AHMET KARACA’NIN BABASI, FATSA EMEKLİ MÜFTÜSÜ HAFIZ ABDURRAHMAN KARACA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KORGAN İLÇESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YUKARI ARDIÇ KÖYÜ ORTA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN DERVİŞOĞULLARINDAN MERHUM ALİ VERGİLİ’NİN OĞLU, ŞENER, YENER VE MERHUM MEHMET VERGİLİ’NİN BABASI, İSMAİL EFENDİOĞLU’NUN KAYINBABASI, BURHAN VE ORHAN VERGİLİ’NİN DEDESİ, KADİR, ABDURRAHMAN VE KAMİL EFENDİOĞLU’NUN DEDESİ, HÜSEYİN VERGİLİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YUKARI ARDIÇ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFENDİLECEKTİR.

 

 

CENAZE İLANI 28.08.2018 SALI

 

ILICA YEŞİLYURT ABDİOĞLU MAHALLESİNDEN MERHUM HACI AHMET OĞLU, MEDİTECH HASTANESİ PERSONELLERİNDEN ZEKİ YEŞİL, AHMET YEŞİL, MERHUM MEHMET YEŞİL VE ZİYA YEŞİL’İN BABALARI      HACI BASRİ YEŞİL        VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP YEŞİLYURTCAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İSLAMDAĞ MEŞELİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM RAMADAN KIRTEN’İN OĞLU, MÜFTÜLÜK PERSONELİ SADİ KIRTEN’İN BABASI     AHMET KIRTEN       VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP İSLAMDAĞ MEŞELİK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KUMRU KÜÇÜK AKÇAKESE MAHALLESİ ÇAKIROĞULLARINDAN MERHUM ÇAKIROĞLU ASLAN ÖZLEK’İN OĞLU, MERHUM ÇAKIROĞLU ZEKİ ÖZLEK’İN KIZI     HURİYE ÖZLEK        VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KUMRU KÜÇÜK AKÇAKESE MAHALLESİ MERKEZ CAMİSİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İLÇEMİZ BAHÇELER MAHALLESİ HATİPLER SEMTİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET OĞLU NEVZAT ÇALIŞKANCI’NIN BABASI MUSA, FATİH, ZATİ VE NECMETTİN ÇALIŞKANCI’NIN DEDESİ     ALİ ÇALIŞKANCI     VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP BAHÇELER MAHALLESİ HATİPLER CAMİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YAVAŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AHMET OĞLU HÜSEYİN ÖZCAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YAVAŞ KÖY CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.

 

CENAZE İLANI 27.08.2018 PAZARTESİ

 

KÖSEBUCAĞI SOĞUKPINAR MAH. SAKİNLERİNDEN KOCAOĞULLARINDAN MEHMET ALİ KOCANIN EŞİ, YÜKSEL, HÜSEYİN VE FATSA DEVLET HASTANESİ PERSONELİ CEMAL KOCANIN ANNESİ, ELMAS KOCA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KÖSEBUCAĞI HACI BEKTAŞİ VELİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN BEŞİR FUAT GÜREL’İN OĞLU DOKTOR SAADETTİN GÜREL’İN KARDEŞİ, CECELOĞLU SEBAHATTİN GÜREL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KULAK MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN YÜKSELİN OĞLU, NİYAZİ, HABİL VE NECMİ YÜKSELİN ABİSİ, NECİP VE UMUT YÜKSELİN BABASI, İHSAN YÜKSEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KULAK MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

Bugün Vefaat Edenler

Hızlı Linkler
Fatsa Belediyesi © 2018 Tüm hakları saklıdır.