3 MAHALLEDE YOL 1 MAHALLEDE MENFEZ ÇALIŞMASI
9.9.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle
  Belediyemiz Kırsal Hizmetler Müdürlüğü İslamdağ, Kayaköy, Yukarı Tepe ve Küçükkoç mahallelerinde yol ve menfez çalışmalarını sürdürdü.
Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Birinci Bölge ekipleri İslamdağ mahallesi Kayaköy mevkiinde gerçekleştirdiği yol iyileştirme çalışmasını bir günde tamamladı yine Kırsal Hizmetler Birinci Bölge ekipleri tarafından Yukarıtepe mahallesi Altıevyanı mevkiinde menfez çalışması başlatıldı. Temel kazı çalışması tamamlanan menfezin 10 gün içerisinde tamamlanacağı ifade edildi. Birinci Bölge ekipleri Küçükkoç mahallesi Aşağı mahalle mevkiinde de bir gün süren yol iyileştirme çalışması yaptı.
Kırsal Hizmetler İkinci Bölge ekipleri tarafından da Kayaköy mahallesi Bolaman yolu mevkiinde mahalle programı dahilinde bir gün süren iyileştirme çalışması gerçekleştirdi.
 Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri Kargucak, İslamdağ, Yavaş, Kayaköy ve Yassıtaş mahallelerinde çalışmalarına devam ediyor. İslamdağ mahallesi Muhtarı Rahim Yılgın, Kayaköy mahallesi Muhtarı Ergün Yücetepe, Yukarı Tepe mahallesi Muhtarı Nihat Bekle ve Küçükkoç mahallesi Muhtarı Bilal Seferge Fatsa Belediyesi ekiplerine gerçekleştirmiş oldukları ve devam eden çalışmlarla ilgili teşekkür ettiler
Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim