AMACIMIZ FATSA GENÇLİĞİNİ SPORA KAZANDIRMAK
1.12.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle
  Dolunay Spor Kulübü Başkanı Erhan Çelik ve Sportif Direktör Niyazi Hüseyinoğlu Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe’ye nezaket ziyaretinde bulundular.
  Dolunay Spor Kulübü Başkanı Erhan Çelik ziyaret amaçlarının altyapı projelerini anlatmak olduğunu belirterek, “Şu anda Fatsa'da 150 tanesi lisanslı 350 sporcu ile hizmet veriyoruz. U 12'den U 19'a kadar bütün liglerde mücadele ediyoruz, amacımız Fatsa gençliğini kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spor yapmalarını sağlamak ve hedef takımımız olan Fatsa Belediyespor'a oyuncu kazandırmak. Bu amaçla tecrübeli 7 tane antrenör ile hizmet veriyoruz.” Dedi.
 Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe ise nezaket ziyaretlerinden dolayı Dolunay Spor Kulübü Başkanı Erhan Çelik ve Sportif direktör Niyazi Hüseyinoğluna teşekkür ederek Fatsa Belediyesi olarak spor anlamında hizmet veren bütün kulüplere imkanlar ölçüsünde destek olduklarını belirterek kendilerine başarılar diledi. 
 Dolunay Spor Kulübü Başkanı Erhan Çelik ve Sportif Direktör Niyazi Hüseyinoğlu Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe’ye günün anısına üzerinde ismi yazılı forma hediye ettiler.

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim