ANA SU HATTI ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR
5.8.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle
  Fatsa ilçemizin su ihtiyacını karşılayan yenileme çalışması devam eden 3.5 kilometre uzunluğundaki ana hatta çalışmalar İsmail Hanikaz Hoca Caddesi’nde devam ediyor.
  Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) tarafından yürütülen çelik hat döşeme çalışmasında 400'lük eski boruların yerine 800’lük boru döşeniyor. İlçemizin Meşebükü mahallesinde ana depodan başlayan çalışma Kurtuluş mahallesi etabından sonra Sakarya mahallesi ve Fatih mahallelerinde çalışma yapılacak İnönü Caddesinde sona erecek. 
  Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan çalışma yapılan güzergahlarda çelik boruların kullanım işlevini kaybetmesi nedeniyle yenileri ile tamamen değiştirileceğini belirterek, “Ana su hattı çalışması Fatsa ilçemiz açısından çok önemli. Ana su hattı çalışması Mayıs ayının ilk haftası başladı ve Allah'tan bir kaza keder olmazsa bu yıl sonu tamamlanması öngörülüyor. Desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz şahsında tüm ekibine ve çalışmayı gerçekleştiren Ordu Su ve Kanalizasyon Dairesi Başkanlığımıza teşekkür ediyorum çünkü bu çalışma küçümsenmeyecek devasa bir çalışma. Fatsa ilçemizin uzun yıllar su sorunu yaşamaması için bu çalışmanın yapılması gerekiyordu. ” dedi. 

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim