BELEDİYEMİZİN DOLUNAY MAHALLESİNDE YAPTIĞI BASKET SAHASI HİZMETE GİRDİ
29.6.2018
Facebookta Paylaş
Tweetle
   Fatsa ilçemizin  Dolunay mahallesine gençleri spora yönlendirmek amacıyla Belediyemiz tarafından standart ölçülere uygun yapılan basketbol sahası inşaatı tamamlandı.   
Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Dolunay  mahallesi Yiğit Sokak Diyaliz mevkiine başlatılan basketbol sahası çalışması 2 ay içerinde tamamlanarak gençlerin hizmetine sunulmaya başlandı.  Basketbol sahası 25x16  metrekare alan üzerine yapıldı.

 Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe  sosyal belediyecilik çerçevesinde gençleri de düşünerek bir çalışma yaptıklarını, “Gençlerin vakitlerini evde bilgisayar, televizyon başında ya da farklı bir yerde zararlı alışkanlıklarla meşgul olmak yerine vakitlerini spor yaparak değerlendirmeleri mahalle çocuklarının istifade etmeleri için basketbol sahası yaptık.  Dolunay mahallesine yaptığımız basketbol sahasının ölçüleri standart büyüklükte. Daha önce sahile yapılan basketbol sahasına gençler büyük ilgi gösteriyorlardı. Yaptığımız yeni basketbol sahasından da belki yetenekli gençler çıkacak. Bu sayede gençleri zararlı alışkanlıklardan uzak tutup birbirleri arasında kaynaştırmayı yeni arkadaşlıklar kazanmalarını sağlamayı amaçlıyoruz.” dedi. 
  


Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim