DAHA KALICI HİZMETLER YAPMAK İSTİYORUZ
14.7.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle
  Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan mahalle muhtarları ile istişare toplantısına devam ediyor. Belediye Başkan Yardımcılarımız Muharrem Aktepe, İbrahim Eroğlu, Reyhan Mollaoğlu ve Belediye Meclis Üyelerinin de katılımıyla kırsal mahallelerin sonuncu toplantısını bugün yapan Fatsa belediye başkanımız Hüseyin Anlayan son toplantıya Fatsa'nın Merkez mahalle muhtarları ile yapacak Kırsal mahalle muhtarları ile bugün yapılan toplantıya Ahmetler, Aşağıtepe, Bahçeler, Başköy, Çöteli, Eskiordu,   Geyikçeli, Hatipli, Karşıyaka ,Kargucak, Mehmet akif, Oluklu, Salihli, Sudere, Sazcılar, Yapraklı, Yeşiltepe, Yusuflu, Yukarıbahçeler, Yukarıtepe  mahallelerinin muhtarları katıldı. 
  Toplantıda konuşan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan kırsal mahallelerde çok yoğun çalışmalarının olduğunu belirterek, "Kırsal mahallelerde yol çakıllama, kanal temizleme, uçuk kaldırma, boru döşeme gibi bir çalışmalar kapsamında bir sürü araçlarımız çalışıyor. Sadece Fatsa Belediyesi olarak bizim Büyükşehir olmadan önce mahallelerimizde yaptığımız yatırım önceki dönemin 5 katı. Büyükşehir'in yaptığı hizmeti saymıyoruz. 
  Büyükşehir Belediyemizin yaptığı yatırımı da sayarsak önceki dönemin 10 katı fazla yatırım yapmışız. Mahallelerimizde kalıcı yatırım yapmamamızın sebebi vatandaşın hem muhtarlarımızı hem bizleri bunaltması. Mahallelerimizde vatandaş önce benim için yapılsın diyor, acele ediyor hâlbuki bizi bize bıraksa ben hep söylemişimdir mahallelerimizde daha kalıcı hizmetler yaparız. Mahallelerimizde yolun en önemli bölümünü asfalt yapsak daha kalıcı hizmet yapmış oluruz. Önümüzdeki yıl bu çalışmalara devam etmekle beraber daha kalıcı hizmetler yapabilmek için planlarımızı ona göre yapacağız." dedi.
Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim