DOLUNAYSPOR KULÜBÜNDEN BELEDİYE BAŞKANIMIZA NEZAKET ZİYARETİ
5.6.2018
Facebookta Paylaş
Tweetle
  2017-2018 Ordu 2.Amatör Küme B Grubunda şampiyon olarak 1.Amatöre yükselen Dolunayspor Kulübü yöneticileri ve antrenörleri Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’ye ziyaret ederek şampiyonluk sevinçlerini paylaştılar.  

 Ziyarette Dolunayspor Kulübü Başkanı Erhan Çelik’in yanı sıra hem sportif direktör hem de takım kaptanı Niyazi Hüseyinoğlu, Antrenörler Erden Yar ve Mustafa Çamaş’da hazır bulundular. Ziyarette bir açıklama yapan Dolunayspor Kulübü Başkanı Erhan Çelik, “Şampiyonluk sonrası kupamızı belediye başkanımıza hediye etmeye geldik. Bu süreçte bizlere destek olan Fatsa Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz ve 1.Amatör kümede de bizlere destek olacağını söylemesinden ayrıca mutlu olduk. Fatsa altyapısında 350 sporcu ile bunların 184 tanesi lisanslı olmak kaydıyla spora hizmet eden bir kulübüz. İnşallah başarılarımız artarak devam edecek” dedi.

  Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’de Dolunayspor Kulübü yöneticileri ve antrenörlerine nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Dolunayspor Kulübünü 2. Amatör Kümede şampiyonluklarından dolayı kutluyorum. 1.Amatör Kümede de kendilerine başarılar diliyorum. İnşallah kısa zamanda Bölgesel Amatör Lige yükseldiler. Dolunayspor Kulübünde alty yapı anlamında bu kapasiteyi görüyoruz. Tekrar kendilerini tebrik ediyor başarılar diliyorum” diye konuştu. 
Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim