DSİ HEYETİ ELEKÇİ VE BOLAMAN IRMAĞI İLE İLGİLİ İSTİŞAREDE BULUNDU
11.8.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle
  DSİ Makine İmalat ve Donatım Daire Başkanı Abdullah Ekin, DSİ 7.Bölge Müdürü Nazmi Koçak, DSİ 7.Bölge Makine İmalat Donatım Şube Müdürü Turgay Malkoç, DSİ Ordu Şube Müdürü Mehmet Kurul, DSİ Ordu Şube Makine Baş Mühendisi M.Salih Topal Bolaman Irmağı ve Elekçi Irmağında yapılacak olan çalışmalarla ilgili Belediye Başkan Vekilimiz İbrahim Eroğlu ve teknik ekip ile istişarede bulundular. 
  Elekçi Irmağı ve Bolaman Irmağında yatak temizliği yapacaklarını belirten, DSİ Ordu Şube Müdürü Mehmet Kurul, “Bolaman Irmağının 1 kilometre yukarısına kadar yani  Alman köprüsüne kadar (Asma Köprü) aynı Elekçi Irmağının kenarında oldu gibi tahkimat yapacağız.  Elekçi ırmağında ise Yunus Emre köprüsünden  itibaren tahkimat yapmaya başlayacağız. Makinelerimiz bugün itibari ile çalışmaya başlayacaklar.” dedi.    
  Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız İbrahim Eroğlu ilçemize inceleme yapmak üzere gelen DSİ Makine İmalat ve Donatım Daire Başkanı Abdullah Ekin ve beraberindeki heyete teşekkür ederek, “DSİ heyeti ile Elekçi Irmağı ve Bolaman Irmağında yapılacak olan çalışmalarla ilgili istişarede bulunduk. Yapılacak olan çalışmalarla Elekçi Irmağı ve Bolaman Irmağı hem sel taşkınlarında sıkıntı yaşamayacak hem de daha güzel bir görünüme kavuşacak.” diye konuştu. 

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim