ENGELLİ HASTA VATANDAŞIN YOL MAĞDURİYETİ GİDERİLDİ
19.12.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle
Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri Ilıca mahallesi, Yeşiltepe mahallesi, Bolaman mahallesi ve Çöteli mahallelerinde çalışmalarını sürdürdü.

 Kırsal Hizmetler Müdürlüğü 1. Bölge ekipleri Yeşiltepe mahallesi Gökçebel mevkiinde 700 metre mesafede bir günlük yol çakıllama çalışması gerçekleştirdi yine Çöteli mahallesi Kalekliler mevkiinde engelli bir hasta vatandaşın talebi üzerine 200 metrelik yolda asfaltlama işi yapıldı.

 Bu yolun asfalt yapılması ile engelli vatandaşın ulaşımını daha iyi sağlayacağı ifade edildi. Kırsal Hizmetler Müdürlüğü 2. Bölge ekipleri tarafından Ilıca mahallesinde Sarmaşık Güccüoğlu mevkiinde 5 gün süren yol çakıllama çalışmasının sona erdiği bildirildi. Güccüoğlu mevkiinde 1 kilometrelik yol genişletme işi yapılmış ve daha sonra da çakıllama işi yapıldı ifade edildi. Bolaman mahallesi Laleli semtinde de vatandaşların talebi üzerine mevcut asfalt yolda kısım kısım yama yapılmak suretiyle iyileştirmelerin yapıldığı bildirildi. Ilıca Mahallesi Fahri Özçelik, Yeşiltepe Mahallesi Muhtarı Mehmet İncekapı, Bolaman Mahallesi Muhtarı Yaşar Şahin ve Çöteli Mahallesi Muhtarı Akın Yıldız Fatsa Belediyesi ekiplerine gerçekleştirmiş oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler
Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim