FATSA’DA BAYRAM TEMİZLİĞİ
31.8.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle
  Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü genel bir bayram temizliği yaparak şehir genelinde cadde ve sokaklarda temizlik yaptı. 
Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü şehir genelinde cadde ve sokakları yıkadı, çöp kovaları ve konteynırlarda dezenfekte çalışmaları yaptı. 

  "Bayram temizliği" kapsamında yapılan çalışmayı temizlik şirketi araçları yaptı. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, "Her yıl olduğu gibi bu yıl da bayramı tertemiz karşılamak istedik. Fatsa şehir merkezindeki yoğun olan bölgelerde yıkama yaptık. Bu çalışmayı her bayram öncesi yapıyoruz. Ben bu vesile ile bir kez daha tüm hemşerilerimin mübarek Kurban Bayramlarını bir kez daha tebrik ediyorum" dedi. 

  Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Derya Ateşli de konu hakkında yaptığı açıklamada, "Biz bu sterilize çalışmalarını yıl içinde ayda en az bir defa ve 2 kişilik ekiplerle her ay rutin olarak yapıyoruz. Vatandaşların özellikle Kurban bayramında cadde ve sokakları sıkça ziyaret edecek olması nedeniyle halka hijyenik bir ortam sağlamayı amaçlıyoruz. Özel kimyasallar kullanarak açık alanlardaki çöp kovaları ile çöp konteynırlarında olası haşere ve istenmeyen kokulara karşı dezenfekte çalışmaları yapıyoruz" diye konuştu. 
Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim