FATSA'DA KENT BAYRAMLAŞMASI
2.9.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle

  Fatsa ilçesinde Kurban Bayramı dolayısıyla Fatsa Belediyesi ve Fatsa Kaymakamlığı tarafından düzenlenen kent bayramlaşması Kültür Sarayında gerçekleşti. 
Bayramlaşma programında konuşma yapan Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, "Kent bayramlaşmasına gelen herkesin bayramını tebrik ederim. Kurban Bayramınızı kutluyorum. Tüm hemşehrimizin aileleri ile birlikte huzurlu, mutlu ve bereketli bir bayram geçirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bayramlarda birlik ve beraberlik çok önemlidir. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.
Kültür Sarayında gerçekleşen bayramlaşma töreni sonrası protokol Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Fatsa İlçe Jandarma Komutanlığında düzenlenen bayramlaşma törenine katıldılar. Kent bayramlaşması ikramlar ile son buldu.
Bayramlaşma törenlerine Kaymakam Mehmet Yapıcı, Garnizon Komutanı Yarbay Halit Gülten, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, protokol üyeleri, daire müdürleri, siyasi partilerin yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim