FEN İŞLERİ EKİPLERİ YOL VE MENFEZ ÇALIŞMASINA DEVAM EDİYOR
28.11.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle
  Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Evkaf mahallesi, Kurtuluş mahallesi, Ayazlı mahallesi ve Şerefiye mahallelerinde çalışmalarını sürdürdü.
 Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Evkaf mahallesi Fatsa Devlet Hastanesi'nin yan tarafı olarak bilinen Pelikan sokakta yaklaşık 400 metrelik asfalt temel hazırlık çalışmasını tamamladı, bu bölgede sıcak asfalt çalışmasının bugün yapılacağı belirtildi. Kurtuluş mahallesi Mekik sokakta ise mahalle halkının talebi üzerine 30 metre uzunluğunda menfez çalışması başlatıldı. Geçtiğimiz hafta başlayan menfez çalışmasının bu hafta sonuna tamamlanması bekleniyor. 
  Ayazlı mahallesinde Derya Konutları ile Gözüdik Sitesi arasında vatandaşların talebi üzerine 100 metrelik yol çakıllama çalışması gerçekleştirildi yine Ayazlı mahallesinde yeni Fen Lisesi mevkiinde 70 metrelik bir yol açma çalışmasının daha yapıldığı bildirildi. Bu yol açma çalışmasının bir hafta içerisinde tamamlanacağı ifade edildi. Evkaf mahallesi Madenler Yurdu mevkiinde de mevcut yol güzergahında yaklaşık 100 metrelik yol iyileştirme ve çakıllama çalışması yapıldı. Şerefiye mahallesi Sümer sokakta ise Bülbül Deresi Yanyol bağlantı çalışmasının bugün sona ereceği öğrenildi. Bu yol aynı zamanda Barbaros Caddesine alternatif özelliği taşıyor. Diğer yandan yeni belediye binası iç tefrişat ve dış cephe çalışmaları kapsamında prekast dış cephe çalışmalarının da devam ettiği öğrenildi.

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim