KALDIRIM ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR
9.11.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle
  Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri mahallelerde kaldırım çalışmalarına hız verdi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir ay önce başlayan parke kaldırım çalışmalarının üçte birini tamamladı.
  Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe 6 bin metrekare parke kaldırım ihalesi yaptıklarını belirterek, “Bir ay içerisinde Dolunay mahallesi Kolej sokakta, Eren sokakta ve Sahil Caddesi servis yolunda, Evkaf mahallesi Canlı sokakta, Batıkent sokakta ve Palamut sokakta parke kaldırım çalışmaları tamamlandı geriye yeşil alanların çevresi olan Evkaf mahallesi Kırlangıç sokak, Bolluk sokak, Atmaca sokak ve belediyemize bağlı muhtelif mahallelerde parke kaldırım çalışmaları devam edecektir.  Bu parke kaldırım çalışmalarını hava şartları iyi gittiği takdirde 1 ay içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz.” dedi.
  Parke kaldırım yapılan mahallelerin yollarının da üst yapısının 2018 yılı programına alındığını belirten Başkan Aktepe, “Bu yolların iyileştirmeleri ve altyapıları tamamlandı, 2018 yılı içerisinde üst yapıları yapılarak son şeklini alacak.” diye konuştu. Diğer yandan kaldırım çalışması yapılan yollarda genişlikleri uygun olan alanlarda Park Bahçeler Birimi ekipleri tarafından ağaçlandırma çalışması da yapıldığı belirtildi. 

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim