KARŞIYAKA VE KARGUCAK’DA YOL İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI
18.6.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle
   Fatsa Belediyemiz Kırsal Birinci Bölge Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçemize bağlı Karşıyaka mahallesi ve Kargucak mahallelerinde yol iyileştirme çalışmaları yapıldı.
  Karşıyaka mahallesi Yardibi, Esence bağlantı yolu ve Söken mevkilerinde program dahilinde  
 mahalle muhtarı Tahsin Derinlik ve hane sakinlerinin ulaşımda yaşanan zorluk gerekçesiyle talebini değerlendiren Fatsa Belediyemiz Kırsal Birinci Bölge Müdürlüğü ekipleri bu yolun çakıllanmasına karar verdi ve 4 gün süren çalışma ile ulaşımda yaşanan sıkıntı ortadan kalmış oldu. 
  Diğer bir çalışmada Kargucak mahallesinde oldu. Kargucak mahallesi ile Hatipli mahallesini birbirine bağlayan mevkide yolun dik ve eğimli olması nedeniyle mahalle muhtarı Zeki Sevimli ve vatandaşların talebi üzerine beton yol yapılmasına karar verildi ve bu çalışma devam ediyor.    Kırsal bölgelerde muhtarlıkların ve vatandaşların yolla ilgili taleplerini öncelik sırasına göre değerlendirdiklerini belirten Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Kırsal Birinci Bölge Müdürlüğü ekiplerimiz bu kapsamda Karşıyaka mahallesi ve Kargucak mahallelerinde yol iyileştirme çalışmaları yapıyorlar. Kırsal bölgelerde yaz mevsimi süresinde ekiplerimiz yolla ilgili sorunları büyük bir gayretle çözmeye çalışıyorlar.” dedi. 

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim