KIRSALDA 2 MAHALLEDE BETON, 3 MAHALLEDE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMASI
9.8.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle
 Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü yaz sezonunu en verimli şekilde değerlendirmek amacıyla çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Kırsal Hizmetler Müdürlüğü bu bağlamda Kayaköy mahallesi, Kılavuzömer mahallesi, Hatipli mahallesi, Beyceli mahallesi ve Kavraz mahallesinde çalışmalarını sürdürdü.
  Kırsal Hizmetler Müdürlüğü 2.bölge ekiplerinin Kayaköy mahallesi Kilisederesi mevkiinde gerçekleştirdiği beton yol çalışması 5 günde tamamlandı yine 2.bölge ekipleri tarafından Kılavuzömer mahallesi Kuyudibi sokakta yapılan beton yol çalışması da 2 günde tamamlandı.
 Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler bir bölge ekipleri ise Hatipli mahallesi Camiyanı mevkiinde sürdürdüğü yol iyileştirme çalışmasını tamamladı. Kırsal Hizmetler 2.bölge ekiplerinin Beyceli mahallesi merkezinde yaptığı yol iyileştirme çalışması da 1 günde tamamlanırken Kırsal Hizmetler 2. bölge ekiplerinin Kavraz mahallesi Torluoğlu mevkiinde yaptığı yol iyileştirme çalışması 1 gün de tamamlandı.
  Kayaköy Mahallesi Muhtarı Ergün Yücetepe, Kılavuzömer Mahallesi Muhtarı Cemal Can, Hatipli Mahallesi Muhtarı Arif Uyur, Beyceli Mahallesi Muhtarı Selami Durgun ve Kavraz Mahallesi muhtarı Mehmet Sezen Fatsa Belediyesi ekiplerine gerçekleştirmiş oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim