OYUNCU SERHAT KILIÇ FATSALILARLA SÖYLEŞİ YAPTI
7.6.2018
Facebookta Paylaş
Tweetle
Söz dizisinin Çolak karakteri, Seksenler dizisinin Ergun Plak karakteri Serhat Kılıç Fatsa Belediyemizin Ramazan etkinliklerinin 22.akşamında Fatsalılarla söyleşi gerçekleştirdi. 

  Fatsalılarla gerçekleştirdiği söyleşide tiyatroyu çok sevdiğini dile getiren Serhat Kılıç,  rolünü oynarken hiç makyaj yaptırmadığını belirterek, “Bana sizin gibi soruyorlar. O bakışı nasıl yapıyorsun diye? Benim gözüm torbalı. O torbaları aşağıya doğru indiriyorum ve o bakış ortaya çıkıyor. Yani kurmaca bişi yok, hepsi gerçek. Kurmaca olsa Topal karakteri oynayan birini bordo bereliler ormanda yakalayamaz mı. Bizim bordo bereliler Dünyada 1 numaradır. Bir de bana ‘Sen terör örgütü liderisin seni film dışında halk linç ederler’ diyorlar. Hani beni Fatsa’da linç eden var mı. Herkes biliyor kurgu olduğunu” dedi.

  Oyuncu Serhat Kılıç istek üzerine şarkılar da söyledi. Geçmişteki ünlü sanatçıların taklitlerini de yapan Serhat Kılıç Müzisyen İrsel Çivit’in sazı eşliğinde 2 türkü seslendirdi. 

 Oyuncu Serhat Kılıç’a söyleşisi sonunda Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız İbrahim Eroğlu çiçek ve plaket takdiminde bulundu.  Serhat Kılıç sahneden ayrıldıktan sonra hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi.   

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim