TAHTABAŞ VE BAHÇELER’DE YOL DÜZENLEME ÇALIŞMASI
12.6.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle
  Fatsa Belediyemiz Kırsal Birinci Bölge Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçemize bağlı Tahtabaşı mahallesi ve Bahçeler mahallesi Kayabaşı mevkiine beton yol yapılmak suretiyle yol iyileştirme çalışmaları yapıldı. 
Tahtabaş mahalle muhtarı Mehmet Yıldız ve hane sakinlerinin mahallenin en önemli yolu olan bölümde ulaşımda yaşanan zorluk gerekçesiyle talebini değerlendiren Fatsa Belediyemiz Kırsal Birinci Bölge Müdürlüğü ekipleri bu yolun beton yol yapılmasına karar verdi ve 4 gün süren çalışma ile vatandaş belediye işbirliği ile ulaşımda yaşanan sıkıntı ortadan kalmış oldu. 
  Diğer bir çalışmada Bahçeler mahallesi Kayabaşı mevkiinde grup yoluna bağlanan güzergaha eğimin fazla olması nedeniyle ulaşımda yaşanan zorluk dikkate alınarak 5 günlük çalışma ile beton yol yapılarak ulaşımda kolaylık sağlandı. Bahçeler mahallesi muhtarı Mevlüt Güney beton yol yapılan güzergahın Bahçeler mahallesini  Kumru-Korgan karayolundan grup yoluna bağlayan  bir yer olduğunu ifade ederekı, “Talebimizi değerlendiren Fatsa Belediyemize teşekkür ederiz. Ulaşımın zorluk yaşandığı bu mevkide araçlar artık sıkıntı yaşamayacak.” dedi. 
  Kırsal bölgelerde muhtarlıkların ve vatandaşların yolla ilgili taleplerini öncelik sırasına göre değerlendirdiklerini belirten Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Kırsal Birinci Bölge Müdürlüğü ekiplerimiz bu kapsamda Tahtabaş mahallesi ve Bahçeler mahallesinde beton yol çalışmasını tamamlayarak iyileştirme yaptılar. Kırsal bölgelerde yaz mevsimi süresinde ekiplerimiz yolla ilgili sorunları büyük bir gayretle çözmeye çalışıyorlar.” dedi. 

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim