TERCİH YAPACAK OLAN ÖĞRENCİLERİMİZE BÜYÜK HİZMET
17.7.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle
  İlçemizde Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) ve Üniversite Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) Sınavlarına giren öğrencilerimize yönelik Fatsa Belediyemiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Tercih Bürosu kuruldu.
Fatsa Sahilde bulunan 1.Nolu Eyvan ’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Rehber Öğretmenler eşliğinde öğrencilerimizin tercihlerine yardımcı olmak amacıyla kurulan Tercih Bürosu 2 hafta açık kalacak.
Açılan Tercih Bürosu’nda sınava giren öğrencilerin yerleşim tercihlerinde uzmanların katkı sağlamak olduğunu ifade eden Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan; “Rehberlik hizmeti vererek, yapılan çalışma ile öğrencilerin daha bilinçli ve doğru tercih yapmaları için yardımcı olmayı hedefliyoruz. Öğrencilerimizin geleceklerini ilgilendiren bu tercihlerde onlara bir nebzede olsun fayda sağlayabilirsek ne mutlu bizlere. Tüm öğrencilerimize başarılar dilerim. Ayrıca bu çalışmanın oluşumuna katkı sağlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın Atin Kaya’ya teşekkür ederim ” dedi. 

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim