TÜRKİYE ŞAMPİYONU SAKARYA ORTA OKULU ÖĞRENCİLERİ KUPALARI İLE BAŞKANLIK MAKAMINDA
5.6.2018
Facebookta Paylaş
Tweetle

  2017 2018 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları kapsamında Hokey de Yıldız Kızlar Türkiye şampiyonu olan Sakarya Ortaokulu şampiyonluk kupasını Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’ye getirdiler. 


  2017 2018 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları kapsamında 27-31 Mayıs 2018 tarihinde Konya’da yapılan Türkiye birinciliği müsabakalarında Muğla Menteşe Halk Eğitim Merkezi’ni 1-0 yenerek Türkiye şampiyonu olan Sakarya Ortaokulu Hokey takımı öğrencileri Okul Müdürü Cevat Öztürk ve öğretmenleri ile birlikte Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’yi ziyaret ettiler.  


  Sakarya Ortaokulu Müdürü Cevat Öztürk Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’ye desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Belediye Başkanımız Konya’ya gidişimizde bizlere destek sağladı. Biz de kendisine şampiyonluk kupasını getirerek sevincimizi paylaşmak istedik.” dedi. 


  Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’de Sakarya Ortaokulu Hokey takımı öğrencilerini başarılarından dolayı kutlayarak, “Çocuklarımızın şampiyonluk haberini aldığımızda çok mutlu olduk. Konya’da birincilik kürsüsünde Fatsa ilçemizin adını söylettiler. Ben hem öğrencilerimizi hem de öğretmenlerini kutluyorum ve bundan sonraki müsabakalarında da başarılar diliyorum.” diye konuştu. 

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim