Vefat İlanları

CENAZE İLANI 20.10.2017


BOZDAĞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM YUSUF AYIK’IN OĞLU, KEMAL TEPETAM VE MEHMET ALİ ŞEKER’İN KAYINBİRADERİ, SAMİ CENAN BOZDAĞI VE HASAN TEPETAM’IN DAYISI, FATSA İTFAİYE PERSONELİ MEHMET AYIK’IN ABİSİ, ORMAN MÜHENDİSİ DURSUN AYIK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÜNYE KALEDİBİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEVLÜT OĞLU İSMAİL KUŞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KALEDİBİ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÜNYE KALEDİBİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEVLÜT KIZI, HALİT DEMİR’İN EŞİ, FATIMA DEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMZINA MÜTEAKİP KALEDİBİ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÜNYE SANAYİİ ESNAFLARINDAN MERHUM AVNİ ŞAHİN’İN OĞLU, MERHUM MAHMUT ŞAHİN’İN ABİSİ, HÜSEYİN VE MERHUM MUSTAFA CAN ŞAHİN KARDEŞLERİN BABASI, OTO ELEKTRİKÇİSİ AHMET ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ÜNYE BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEYH YUNUS AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 19.10.2017


KÖSEBUCAĞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HACIOĞULLARINDAN, MERHUM NAZMİ ECİM’İN OĞLU, EYÜP, MUSTAFA, DAVUT, YAKUP VE YUSUF ECİM’İN BABASI ŞÜKRÜ ECİM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KÖSEBUCAĞI MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ERENYURT FARTIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEVLÜT ŞENTEPE’NİN OĞLU, HASAN VE OSMAN ŞENTEPE’NİN BABASI, YUSUF ŞENTEPE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ERENYURT MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ERENYURT FARTIL MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

GEYİKÇELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET CELEN’İN EŞİ, CENGİZ, SEZAİ VE ZEKAİ CELEN’İN ANNESİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ABDULLAH İÇKİLLİ’NİN KAYINVALİDESİ ZEYNEP CELEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP GEYİKÇELİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BAHTİYARLAR KÖYÜ SAKİNLERİNDEN MEHMET, EKREM VE ERDOĞAN ŞİMŞEK’İN ANNESİ, MERHUM KÜRDO HASAN ŞİMŞEK’İN EŞİ, HAMİDE ŞİMŞEK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BAHTİYARLAR KÖYÜ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


SAKARYA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HAYRETTİN SÖZEN’İN OĞLU, GALERİCİ ATİLLA SÖZEN’İN KARDEŞİ, BİRKAN VE GÜRKAN SÖZEN’İN AMCASI, ALTAN SÖZEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 18.10.2017


TEPECİK KÖYÜ SAKİNLERİNDEN ÇÖP OĞULLARINDAN ABDULLAH TEPECİK’İN YENGESİ, MERHUM MEHMET İŞÇİ’NİN KIZI YUSUF İŞÇİ’NİN KARDEŞİ, MERHUM NAZMİ TEPECİK’İN EŞİ, AYŞE TEPECİK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP TEPECİK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

HATİPLİ TİKENCE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM KARAKÇIOĞLU TEVFİK’İN OĞLU, MERHUM MEHMET, AHMET, SAİT VE SELİM BAHAR’IN ABİSİ, NİYAZİ BAHAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP HATİPLİ KARAKÇIOĞLU MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

OLUKLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MUSTAFA BİLGİLİ’NİN EŞİ, REŞAT, AVNİ VE ŞÜKRÜ BİLGİLİ’NİN ANNESİ ZARİFE BİLGİLİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP OLUKLU MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 17.10.2017


ÇAMAŞ EDİRLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ÇAKIROĞULLARINDAN MERHUM MEHMET OĞLU, HACI AHMET ÇAKIR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP EDİRLİ SÖKEN MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KIILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YUSUF ÇAYKARA’NIN KAYINVALİDESİ, HASAN ALİ ÇAYKARA’NIN ANNANESİ, İSMAİL, İBRAHİM, HÜSEYİN VE MUSTAFA ÇAYKARA’NIN YENGESİ, ELMAS ÇAYKARA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP TRABZON ÇAYKARA EĞRİDERE CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRSİTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KABAKDAĞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MASHAR YÜCEBAŞ’IN EŞİ, ZEKİ YÜCEBAŞ VE FATMA ENGİN’İN ANNESİ, MERYEM YÜCEBAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KABAKDAĞI MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 16.10.2017


KILIÇLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HOSAFLIOĞULLARINDAN MERHUM İBRAHİM OĞLU, MERHUM ŞİNASİ VE HALİL HOSAFLIOĞLU’NUN KARDEŞİ, İBRAHİM VE SUHA HOSAFLIOĞLU’NUN BABASI, MURAT KIRAN’IN KAYINPEDERİ, İSMET HOSAFLIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILIÇLI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

MERHUM DOKÇOROĞLU AHMET ÇAKIN’IN OĞLU, MUHİTTİN ÇAKIN’IN ABİSİ FATİH ÇAKIN’IN BABASI, KEMAL, AYDIN VE KENAN ÇAKIN’IN AMCASI, HACI HASAN ÇAKIN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÜNYE FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ YENİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KAVAKTEPE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim