Vefat İlanları

CENAZE İLANI 25.05.2018


KORGAN İLÇESİ ÇAMLI BELDESİ ASARKAYA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MUSTAFA OĞLU, AYDIN, AYHAN VE MUSTAFA BIÇAK’IN BABASI, OSMAN NURİ BIÇAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ASARKAYA CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLCEKTİR.


M. K. PAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SAADETTİN, ŞÜKRÜ, ŞEVKİ VE BELEDİYEMİZ PERSONELLERİNDEN ALİ MURAT KARABACAK’IN ENİŞTESİ, FUAT, ENGİN VE EMRAH ÇELEBİ’NİN BABASI, BEDRETTİN ÇELEBİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLCEKTİR.


CENAZE İLANI 24.05.2018


Yalıköy Köseli Mahallesi sakinlerinden merhum Salih Aydın’ın oğlu, Mahmut Aydın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yalıköy Köseli Mahallesi Camiinde namazı kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.


Aslancami Mahallesi Saitler semtinden Şahinoğlu Raif Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazını müteakip Orta Büyü Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.  


CENAZE İLANI 23.05.2018


ILICA SARMAŞIK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KARA ŞÜKRÜ’NÜN TORUNU MUSTAFA YILDIZ’IN OĞLU, EMEKLİ HEMŞİRE HATİCE YILDIZ’IN EŞİ, ÖĞRETMEN GÖKTEN VE KUBİLAY YILDIZ’IN BABASI, FATSA ESKİ ESNAFLARINDAN HALICI MAHMUT YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


KUMRU İLÇESİ ESNAFLARINDAN, MERHUM ABDULKERİM OĞLU, MACİT KERİM, CAHİT VE MERHUM MELİH PAYCI’NIN BABASI, FERİDUN, ATİLLA, FERDA VE YUSUF PAYCI’NIN AMCASI, CEMİL PAYCI’NIN DEDESİ, KUMRU ESKİ ESNAFLARINDAN MERHUM AKİF PAYCI’NIN KARDEŞİ, HİKMET BAYINDIR’IN KUZENİ ATIF PAYCI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KUMRU SAMUR MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


BEYCELİ SARIHAN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ALİ EFENDİOĞULLARINDAN MUZAFFER AGAY’IN EŞİ, ZEHRA AGAY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÜNEY MERİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.CENAZE İLANI 22.05.2018


SALİHLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SANAYİ ESNAFLARINDAN MOBİLYACI HARUN VE DAVUT ÖNEN’İN BABASI, ADEM ÖNEN’İN AMCASI, MUSA ÖZGÖR VE CELAL KOCAGÖZ’ÜN KAYINPEDERİ, YUNUS VE YUSUF YILMAZ’IN DEDESİ, HACI HÜSEYİN ÖNEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SALİHLİ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 21.05.2018


ŞEREFİYE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KALAFATOĞULLARINDAN MERHUM SEZAİ, ZEKİ, ZEKAİ VE MUSTAFA BÜYÜME’NİN ABİSİ, BİLAL BÜYÜME VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ÇÖMLEKLİ MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim