Vefat İlanları

CENAZE İLANI 16.03.2018


ÇÖTELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM RECEP KAZANCI’NIN EŞİ, HACIBEY VE ALİ KAZANCI’NIN ANNESİ, EMİNE KAZANCI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ÇÖTELİ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILIDNIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


DUAYERİ TEPETAM MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM VEYSEL DÜZTEPE’NİN EŞİ, CELAL DÜZTEPE’NİN ANNESİ, HABİBE DÜZTEPE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP DUAYERİ TEPETAM MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


KÖSEBUCAĞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN LAFÇI OĞULLARINDAN EMEKLİ BAŞKOMİSER ABDULLAH KARATAŞ’IN KAYINPEDERİ, MUSTAFA VE MERHUM HARUN LAFÇI’NIN BABASI SABRİ LAFÇI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KÖSEBUCAĞI MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILIDNIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 15.03.2018


ÇÖTELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ÇÖTELİ HATİBİNİN OĞLU, RECAİ, SEZAİ, SELAHATTİN VE SEBAHATTİN CALAY’IN BABASI, AHMET CALAY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ÇÖTELİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 14.03.2018


GÜVERCİNLİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM NECAT DEMİRBAŞ’IN EŞİ, İSMAİL DEMİRBAŞ’IN ANNESİ, ÇAKMAKÇI AHMET SEZGİNER’İN KAYINVALİDESİ, TALİYE DEMİRBAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BOLAMAN MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


M.K. PAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HOCAOĞULLARINDAN MERHUM ŞÜKRÜ KIZILKAYA’NIN KAYINVALİDESİ, ŞADİYE KIZILKAYA’NIN ANNESİ, SÜLEYMAN, ALİ VE YAKUP KIZILKAYA’NIN ANNANESİ HAMİDE AYTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ÇARŞAMBA İLÇESİ KARAAĞAÇ KÖYÜNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


MEŞEBÜKÜ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MUSTAFA KUZU'NUN BABASI ŞABAN KUZU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINI MÜTEAKİBEN MEŞEBÜKÜ AŞAĞI MAHALLE KARDEŞLER CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR


CENAZE İLANI 13.03.2018


KÜPDÜŞEN KUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KAHYALARDAN MERHUM MEHMET AYDEMİR’İN EŞİ, RESUL, OSMAN, AHMET, KİBAR VE MUSTAFA AYDEMİR’İN ANNESİ ESME AYDEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÜPDÜŞEN MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


SALİHLİ KUL OĞLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN OSMAN OĞULLARI SALİH, İBRAHİM VE MERHUM ALİ ŞENDUR’UN BABASI, ŞEVKİ ŞENDUR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GEYİKÇELİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


ÇÖTELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN DERVİŞOĞULLARINDAN FATSA ESKİ ESNAFLARINDAN TAVUKÇU HÜSEYİN İRİŞME’NİN EŞİ, MEHMET İRİŞME’NİN ANNESİ FERİDE İRİŞME VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇÖTELİ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


İSLAMDAĞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDENADEM, İSA VE SELVER ERTUT’UN BABASI, İSMAİL KIZILKAYA VE YAHYA HISIM’IN KAYINPEDERİ NECATİ ERTUT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP İSLAMDAĞ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim