Vefat İlanları

CENAZE İLANI 15.12.2017


DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN KAYNAROĞLU SALİH ÖZTAŞ’IN EŞİ EYÜP, ŞEVKİ VE KERİM ÖZTAŞIN ANNESİ, ESKİ İL GENEL MECLİS ÜYESİ CEMAL ÖZTAŞ VE MURAT ÖZTAŞIN YENGESİ İSMAİL GÜRÜL’ÜN ABLASI NAZMİYE ÖZTAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 14.12.2017


ÇATALPINAR KARAHASAN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM SANİ GÜLERİN OĞLU MURAT GÜLER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’ DE ÇATALPINAR KARAHASAN MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 13.12.2017


ILICA YEŞİLYURT MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN BASRİ YEŞİLİN OĞLU, ZEKİ, AHMET VE MERHUM ZİYA YEŞİLİN ABİSİ, ÖMER YEŞİLİN BABASI, EROL DİREMSİZ, UĞUR ÖZKAN VE FATİH ODANIN KAYINPEDERİ MEHMET YEŞİL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ILICA YEŞİLYURTTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


İSLAMDAĞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN DİLAVER OĞULLARINDAN, MERHUM AHMET TAŞCININ HANIMI AKGÜL TAŞCI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP İSLAMDAĞ DİLAVEROĞLU MAHALLE CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 12.12.2017


EVKAF MAHALLESİ YEDİ KAPI SAKİNLERİNDEN, MERHUM HÜSEYİN YORULMAZIN EŞİ, MEHMET, ZEYNEL, İBRAHİM VE DEVLET HASTANESİ PERSONELİ ALİ YORULMAZIN ANNESİ, EMİNE HANIM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE, EVİNİN ÖNÜNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YEDİ KAPIDAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MEHMET KALENDERİN BABASI ABDULLAH KALENDERİN OĞLU RESUL KALENDER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


SALİHLİ KÖYÜ ÇAKIROĞLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA OĞLU, CEMAL USLUNUN ABİSİ, CELAL, ZEKİ VE İBRAHİM BÜKTENİN AMCASI, HALİL USLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SALİHLİ KÖYÜ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


KÜÇÜKKOÇ KÖYÜ HÜSAMOĞLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA YILDIZLININ OĞLU, İSMAİL YILDIZLININ BABASI,  ÜZEYİR YILDIZLI VEFAT ETMİŞTİR..CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KÜÇÜKKOÇ KÖYÜ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


YASSITAŞ KÖYÜ SAKİNLERİNDEN MERHUM OSMAN TAŞLININ EŞİ, HALİL VE FAHRİ TAŞLININ ANNESİ, FATİH TAŞLININ BABANNESİ, ASIM AKTEPENİN KAYINVALİDESİ, GÜLİZAR TAŞLI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YASSITAŞ KÖYÜ HATİPLİ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR. 


CENAZE İLANI 11.12.2017


ÇAMAŞ SAKARGERİŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HÜSEYİN OĞLU NECATİ VE HAYRİ ÖZÇELİK’İN KARDEŞİ MURAT ÖZÇELİK’İN BABASI AK PARTİ FATSA KADIN KOLLARI BAŞKANI SERPİL KOÇAN’IN AMCASI CEMAL ÖZÇELİK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP SAKARGERİŞ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


YALIKÖY YEŞİLKÖY KOMELİ OĞLU SEMTİNDEN MERHUM DURSUN EŞİ EMEKLİ ÖĞRETMEN HALİL ÖZDEMİR’İN ANNESİ HÜSNE ÖZDEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KUTLUCA MAHALLE CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.