BAŞKAN
HABERLER
BELEDİYEMİZ
YÖNETİM
PROJELER
ONLINE HİZMETLER
STRATEJİK YÖNETİM
FATSA HAKKINDA
EĞİTİM-KÜLTÜR-SANAT
ŞEHİR REHBERİ
ANKETLER
İLETİŞİM

BEYAZ MASA

SİTEDE ARAMA

HAVA DURUMU

NÖBETÇİ ECZANELER
BİR ZAMANLAR FATSA!

 

 

            Fatsa Belediyesi 7. Uluslararası Çınar Festivali etkinlikleri içersinde yer alan “ BİR ZAMANLAR FATSA “  konulu Yağlı Boya Resim Sergisi açıldı. Açılış kurdelesini Ak Parti Grup Başkan V. Eyüp Fatsa, Fatsa Kaymakamı M. Selman YURDAER, Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN, Ressam Mehmet CEVAHİR beraber kestiler.
 
            1900`lü yıllara ait olan eski Fatsa resimleri yağlı boya tablolarında sergiye gezenlere hoş dakikalar yaşattı. Fatsa`nın eski, resimlerini görenler Fatsa`nın eskiden de çok güzel olduğu yorumunu yaptılar.
 
            Ressam Mehmet CEVAHİR, yaptığı yağlı boya Fatsa resimleri hakkında bilgiler verdi. Ayrıca 20 adet eski Fatsa resimleri Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN tarafından Belediye arşivi için satın alındı.
 
            Başkan ANLAYAN, Eski Fatsa resimleri ve Fatsa çok güzel bu resimlerin bir kısmını Belediye hizmet binamızda bir kısmını da yeni yapılacak olan Kültür Sarayımız da sergileyeceğiz. Fatsa resimlerini tabloya döken değerli ressamımız Hemşehrimiz Mehmet CEVAHİR`e teşekkür ediyor Çınar Festivalimizin renkli etkinliklerinden olan Reşim sergimize katılan tüm katılımcılara da Festival Komitemiz adına teşekkür ediyorum dedi.


Sitemizde şu anda 79 kişi var, bugün 806 kişi, toplam 5968527 kişi ziyaret etti.
İletişim     Bilgi Edinme     Beyaz Masa   
Fatsa Belediye Başkanlığı