BAŞKAN
HABERLER
BELEDİYEMİZ
YÖNETİM
PROJELER
ONLINE HİZMETLER
STRATEJİK YÖNETİM
FATSA HAKKINDA
EĞİTİM-KÜLTÜR-SANAT
ŞEHİR REHBERİ
ANKETLER
İLETİŞİM

BEYAZ MASA

SİTEDE ARAMA

HAVA DURUMU

NÖBETÇİ ECZANELER
FATSA`LILAR GÖRKEMLİ KARŞILADI!

            Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN Toplu açılışlar için karayolu ile Ordu ya giderken Fatsa ilçesinde yoğun bir kalabalık ile karşılandı.
 
            Fatsa Sanayi sitesinde Kaymakam M. Selman YURDAER ve Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN Sayın Başbakanı Çiçeklerle karşılarken Fatsa Cumhuriyet Meydanında binlerce vatandaş Başbakan`a sevgi gösterilerinde bulundu.
 
            Programında olmamasına rağmen Başbakan R.Tayyip ERDOĞAN Otobüsün üzerine çıkarak Fatsa`lılara seslendi. Daha sonra Fatsa`lı çocuklara oyuncaklar dağıtan Başbakan Tünel ve Otoyolların açılması programı için Perşembe`ye hareket etti.
 
            Karadeniz`in can damarı olan Karadeniz Otoyolu ve tünelleri görkemli bir şekilde açıldı. Başbakan daha sonra Toplu açılışlar için Ordu Cumhuriyet Meydanına hareket etti. Onbinlerce vatandaşa seslenen ERDOĞAN burada toplu açılışlar gerçekleştirdi.
 
            Fatsa TOKİ nin Temsili Anahtar töreni de yapıldı. Bazı ailelere başbakan tarafından anahtarları verildi. Fatsa Belediyesi Basın Halkla İlişkiler sorumlusu Mesut ERGÜN de TOKİ anahtarını Başbakan ERDOĞAN`ın elinden alırken, yaptığı konuşma Başta Başbakan olmak üzere, törene katılan Bakanlar, Milletvekilleri, Törene katılanlar tarafından büyük beğeni topladı.
 
            Başbakan Ordu ilindeki kalabalığı görünce moral bularak bölgeden ayrıldı.


Sitemizde şu anda 225 kişi var, bugün 1043 kişi, toplam 5955802 kişi ziyaret etti.
İletişim     Bilgi Edinme     Beyaz Masa   
Fatsa Belediye Başkanlığı